Skarga oskarżycielska jako przejaw realizacji prawa do oskarżania uprawnionego oskarżyciela w polskim procesie karnym

Ewa Kruk
Skarga oskarżycielska jako przejaw realizacji prawa do oskarżania uprawnionego oskarżyciela w polskim procesie karnym
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Monografia poświęcona jest problematyce skargi jako głównemu przejawowi prawa do oskarżania. Autorka podejmuje próbę odpowiedzi na pytanie, czy w obecnym kształcie prawnym akt oskarżenia i jego surogaty w sposób prawidłowy służą realizacji jednej z podstawowych funkcji procesowych, a mianowicie funkcji oskarżycielskiej. W dalszych częściach monografii dokonano szczegółowej analizy okoliczności kształtujących zakres prawa do oskarżania. Wiele uwagi poświęcono tym czynnościom organów procesowych oraz innych uprawnionych podmiotów, które mają zza swój przedmiot skargi. Omówiono uwarunkowania towarzyszące realizacji prawa do oskarżania oraz zakres tego prawa oddzielnie dla przypadku oskarżyciela publicznego, posiłkowego oraz prywatnego.
ISBN: 978-83-7784-808-1, 9788377848081
Wydawnictwo: UMCS

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Skarga oskarżycielska jako przejaw realizacji prawa do oskarżania uprawnionego oskarżyciela w polskim procesie karnym? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Skarga oskarżycielska jako przejaw realizacji prawa do oskarżania uprawnionego oskarżyciela w polskim procesie karnym. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl