Skrytka Maharadży : historia spisku, miłości i największego diamentu świata

Christopher Campbell
Książka Skrytka Maharadży : historia spisku, miłości i największego diamentu świata
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Niezwykła historia z największym brylantem świata w tle. Książka opowiada dzieje przeklętego rodu na tle 150 lat stosunków angielsko-indyjskich, wielkie skarby, zakazana miłość, zdrada i światowy spisek. W szwajcarskim banku dziennikarz trafił na ślad "uśpionego konta", nietkniętego od czasów II wojny światowej, należącego do zmarłej córki maharadży. Co zawiera depozyt? Kto może się po niego zgło-sić? Tropy indyjskie, francuskie i rosyjskie prowadzą do odkrycia niezwykłego imperialnego spisku.
ISBN: 978-83-7391-444-5, 9788373914445
Wydawnictwo: Świat Książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Skrytka Maharadży : historia spisku, miłości i największego diamentu świata aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Skrytka Maharadży : historia spisku, miłości i największego diamentu świata. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe