Skype! Od zwykłego użytkownika do (nie tylko) małego przedsiębiorstwa

Bill Campbell
Skype! Od zwykłego użytkownika do (nie tylko) małego przedsiębiorstwa
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Poznaj i wykorzystaj pełnię możliwości telefonii internetowej! Zainstaluj i skonfiguruj program Skype Wybierz odpowiedni sprzęt współpracujący ze Skype'em Wykorzystaj Skype´a w swojej firmie Pojawienie się Skype´a zrewolucjonizowało komunikację sieciową równie błyskawicznie, jak kiedyś pierwsze komunikatory. Prosty w obsłudze, dostępny bezpłatnie i działający na każdej platformie sprzętowej i systemowej program, umożliwiający komunikację głosową w oparciu o technologię VoIP, szybko stał się jednym z podstawowych narzędzi komunikacyjnych. Używany jest nie tylko przez fanatyków sieci, ale również przez przedsiębiorców. Jednak niewielu użytkowników wykorzystuje pełnię możliwości Skype'a. Książka "Skype! Od zwykłego użytkownika do (nie tylko) małego przedsiębiorstwa" odkryje przed Tobą wszystkie tajemnice tego niezwykłego programu. Dzięki niej dowiesz się, jak on działa, nauczysz się go konfigurować oraz korzystać z wielu oferowanych opcji. Przekonasz się, że Skype´a używać można zarówno do kontaktowania się z innymi użytkownikami tej aplikacji, jak i do połączeń z numerami stacjonarnymi i komórkowymi, przeprowadzania wideokonferencji oraz przesyłania plików. Poznasz programy rozszerzające możliwości Skype´a, a także skonfigurujesz sieć w domu lub w biurze tak, aby komunikator działał z najwyższą wydajnością. Oto zagadnienia szczegółowo omówione w książce: instalacja Skype´a w systemach Windows, Linux i Mac OS X rejestracja nowego konta i wyszukiwanie kontaktów konfiguracja Skype´a rozmowy głosowe i czaty połączenia z numerami stacjonarnymi i komórkowymi automatyczna sekretarka dodatkowe programy dla Skype´a urządzenia współpracujące ze Skype´em Skype dla urządzeń przenośnych biznesowe zastosowania Skype´a konfiguracja sieci pod kątem Skype´a Odkryj zalety Skype´a!
ISBN: 978-83-246-0472-2, 9788324604722
Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza HELION

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Skype! Od zwykłego użytkownika do (nie tylko) małego przedsiębiorstwa? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Skype! Od zwykłego użytkownika do (nie tylko) małego przedsiębiorstwa. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe