Swallowing Darkness

Laurell K. Hamilton
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Książka Swallowing Darkness
Książka Swallowing Darkness
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

I am Meredith, princess of faerie, and at long last, I am with child–twins, fathered by my royal guard. Now I must stay alive to see my children born, as conspirators from every court plot against me and mine. They seek to strip my guards, my lovers, from me by poisoned word or cold steel. But I still have supporters, and even friends, among the goblins and the sluagh who will stand by me. Those who would defy and destroy me are destined to pay a terrible price. To protect what is mine, I will sacrifice anything–even if it means waging a battle against my darkest enemies and making the most momentous decision ever made as princess of faerie.
ISBN: 978-0-553-81919-9, 9780553819199
Wydawnictwo: Bantam Books

Autor

Urodzona 19 lutego 1963 roku w Stanach Zjednoczonych ( Heber Springs )

Laurell Kaye Hamilton (ur. 19 stycznia 1963) – amerykańska pisarka specjalizująca się w gatunku erotic fantasy. Słynie z cyklu o Anicie Blake (pogromczyni wampirów) i Merry Gentry (księżniczce elfów sidhe).

Książki Laurell K. Hamilton

Wszystkie książki Laurell K. Hamilton

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Swallowing Darkness? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
✍️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie
@Monika_2
@Monika_2 2019-07-15
Przeczytane (2019-07-14)
Siódma część przygód Merry Gentry, księżniczki Unseelie. Meredith w końcu jest w ciąży z bliźniętami. Wydawałoby się, że teraz już nic nie powinno stać na przeszkodzie, by objęła tron. Nic bardziej mylnego. Ataki na nią zamiast ustać, jeszcze się nasiliły i to zarówno na Dworze Seelie, jak i Unseelie. Co się stanie z Merry i jej strażą. Książka kończy się tak, jakby jej historia miała swój finish razem z tą częścią, jednak plany autorki wobec Merry są inne. Zostały jeszcze dwie ostatnie części. Nie mogę się już doczekać. Uwielbiam tą serię.
serce | link |

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się