Świadomość wielowymiarowa w świetle badań naukowych

Dr Danuta Adamska-Rutkowska
Świadomość wielowymiarowa w świetle badań naukowych
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Czy wiesz, że istnieją inne rzeczywistości, których nie widzimy? Dzięki tej książce poznasz te niedostrzegalne elementy, których istnienie udowodniono naukowo. Autorka zaprasza do przekraczania granic, przełamywania bariery czasu, przestrzeni i materii. Omawia anomalne zjawiska jak teleportacja, podróże w czasie – w przeszłość jak i w przyszłość. Przybliża również bardzo tajemnicze przeżycia jakimi są doświadczenia poza ciałem. Podkreśla rolę świadomości oraz podaje przykłady rozwoju duchowych form istnienia w różnych wymiarach. W tej książce znajdziesz również charakterystykę rzadko opisywanych zjawisk jak jałowe nieba i różne obszary piekieł. Dowiesz się czym jest reinkarnacja i jaki ma na ciebie wpływ pamięć z poprzednich wcieleń. Zajrzyj za zasłonę czasu i przestrzeni.
Data wydania: 2016
ISBN: 978-83-7377-777-4, 9788373777774
Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
Kategoria: Ezoteryka
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Autor

Dr Danuta Adamska-Rutkowska Dr Danuta Adamska-Rutkowska Dr Danuta Adamska-Rutkowska – absolwentka Wydziału Chemii Politechniki Warszawskiej i specjalistka w dziedzinie inżynierii chemicznej i procesowej. Wiele lat kierowała zespołem naukowo-badawczym, prowadzącym prace eksperymentalne dla celów matematyc...

Pozostałe książki:

Kwantowa świadomość w konwencjonalnej nauce. Rola fizyki kwantowej w kształtowaniu szczęśliwego życia Związek ducha i materii. Dowody na istnienie rzeczywistości równoległych Kwantowa rzeczywistość. Naukowe wyjaśnienie zjawisk nadprzyrodzonych Psychotronika współczesna nauka o świadomości
Wszystkie książki Dr Danuta Adamska-Rutkowska

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Świadomość wielowymiarowa w świetle badań naukowych nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Świadomość wielowymiarowa w świetle badań naukowych. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl