Szlak Gotycki Nowy Targ-Kieżmark-Nowy Targ

Stanisław Apostoł
Szlak Gotycki Nowy Targ-Kieżmark-Nowy Targ
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis


Szlak Gotycki to przepiękna trasa po tajemniczych zabytkach pogranicza polsko-słowackiego, prowadząca wśród pięknej podtatrzańskiej przyrody. Przewodnik jest swobodną i prowadzoną ze swadą opowieścią o niezwykłej ziemi, związanych z nią ludziach i przepięknych zabytkach, które pozostawili.


Trasa Szlaku Gotyckiego poprowadzona została przez ciąg zabytków gotyckich lub posiadających elementy gotyckie położonych na trasie pętli: Nowy Targ – Dębno – Czorsztyn – Krościenko – Spiska Stara Wieś – Kieżmark – Poprad – Zdzier – Niedzica – Trybsz – Ludźmierz -Nowy Targ.


To gratka dla kolekcjonerów… „Zwiedzić jeden kościółek… o czym tu mówić?! Ale „zaliczyć” cały Szlak, porównać spiskie i podhalańskie kościoły, znaleźć podobieństwa i różnice… To je ono! – jak mówią bracia Słowacy.
Data wydania: 2005
ISBN: 978-83-89688-56-9, 9788389688569
Wydawnictwo: Arete
Stron: 182

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Szlak Gotycki Nowy Targ-Kieżmark-Nowy Targ? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Szlak Gotycki Nowy Targ-Kieżmark-Nowy Targ. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl