Szusta rano

ks. Adam Szustak OP
Szusta rano
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Przedkawowy pandowo-filozoficzno-śmieszno-filmowy codziennik motywacyjny od ojca Adama Szustaka! Szusta Rano to książka, z którą o wiele łatwiej, mądrzej i przede wszystkim lepiej – jak mawia o. Adam Szustak “dobrzej” – można przeżyć każdy dzień. Złapać zdrowy dystans do siebie i innych, radzić sobie z trudnościami, jednocześnie pamiętając o tym, co ważne. Czym jest codziennik Szusta Rano i jak go używać? Szusta Rano to sama esencja, wyciąg tego co najlepsze z gadanka, które przez cały rok prowadził o. Adam na vlogu “Szusta Rano”. Codzienną dawkę energii, pozytywnego kopniaka można uzyskać poprzez przeczytanie kilku akapitów, zajmuje to dokładnie dwie minuty, a chodzić z dobrą myślą można cały dzień. Chcesz być“dobrzejszy? Łap za codziennik Szusta Rano.  
Data wydania: 2019-04-17
ISBN: 978-83-951224-4-6, 9788395122446
Wydawnictwo: Stacja 7
Stron: 560
dodana przez: bookkeeper

Autor

ks. Adam Szustak OP ks. Adam Szustak OP Adam Stanisław Szustak OP – polski duchowny rzymskokatolicki, dominikanin, wędrowny kaznodzieja, duszpasterz akademicki, vloger, autor książek i audiobooków. Od 2014 swoją działalność internetową sygnuje nazwą Langusta na palmie

Pozostałe książki:

Ewangelia dla nienormalnych Góra obietnic Plaster miodu #jeszcze5minutek Projekt JUDYTA. Czym jest siła kobiety?
Wszystkie książki ks. Adam Szustak OP

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Szusta rano aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@agulkag
2020-08-18
Przeczytane

"Nie możesz wejść po drabinie sukcesu z rękami w kieszeniach"
"Gdyby ludzie od epoki jaskiniowej robili tylko to, co wyglądało na możliwe, do dzisiaj siedzielibyśmy w jaskiniach".
To chyba jedne z najlepszych cytatów z tej książki - motywatora - poradnika czy jak kto chce go nazwać. A autor choć ksiądz to jednak mocno stąpający po ziemi i nie oderwany od ludzkiej rzeczywistości. Wręcz przeciwnie znający problemy i szukający z czytelnikiem rozwiązań.
Każdy dzień roku obdarzony jest cytatem czy to z Biblii czy z filmu, książki, piosenki czyli od każdego kto ma coś mądrego ciekawego do powiedzenia i jest to warte rozważenia króciutkiego przy filiżance porannej kawy lub aromatycznej herbaty, aby kolejny dzień rozpocząć z uśmiechem i pozytywnym nastawieniem.

{}× 11 | link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Szusta rano. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl