Projekt: ESTERA. Czym jest piękno kobiety?

ks. Adam Szustak OP
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Projekt: ESTERA. Czym jest piękno kobiety?
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

Odkryj źródło swojego piękna i zmień oblicze świata Nie ma ważniejszego pytania w życiu kobiety, niż: „Czy jestem piękna?”. To centrum kobiecego serca. Czym jednak jest piękno kobiety? Czy naprawdę chodzi o to, jaki nosisz rozmiar i czy tylko niektórym dane jest zachwycać sobą innych? Piękno dawniej i dziś, zwłaszcza w męskim świecie, utożsamia się najczęściej z atrakcyjnością seksualną. Posłuchaj o królowej, która odważyła się powiedzieć „nie” tak przedmiotowemu postrzeganiu kobiety. Poznaj Esterę, która zjednywała sobie ludzi swoim pięknem, wszędzie, gdzie się pojawiała wprowadzała pokój, a w obliczu śmiertelnego zagrożenia nie zawahała się działać, aby uratować cały naród. Posłuchaj o kobiecie, która swoim pięknem zmieniła oblicze świata. Z nagrania dowiesz się: - z czego jesteś utkana i dlaczego kobietę nazywa się „boską tajemnicą”, - co oznacza być „pełną gracji”, - na czym polega „królewskość” kobiecej postaci, - dlaczego kobiece „NIE” potrafi zmienić oblicze świata, - jak Twoje słowa zastygają w Twoich bliskich, - co kobieta ma wspólnego z pszczołą i dlaczego jest to tak ważne. Wydobądź swoje piękno i ocal to, co w tym świecie najlepsze!
Data wydania: 2015-09-15
ISBN: 978-83-64855-41-2, 9788364855412
Wydawnictwo: RTCK
Kategoria: Religia i Teologia

Autor

ks. Adam Szustak OP ks. Adam Szustak OP Adam Stanisław Szustak OP – polski duchowny rzymskokatolicki, dominikanin, wędrowny kaznodzieja, duszpasterz akademicki, vloger, autor książek i audiobooków. Od 2014 swoją działalność internetową sygnuje nazwą Langusta na palmie

Pozostałe książki:

Ewangelia dla nienormalnych Góra obietnic Plaster miodu #jeszcze5minutek Projekt JUDYTA. Czym jest siła kobiety?
Wszystkie książki ks. Adam Szustak OP

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Siła kobiety

9.01.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Z czystym sumieniem mogę polecić książkę wszystkim szukającym siebie. Ojciec Szustak dzieli się swoimi przemyśleniami na podstawie historii Estery - kobiety, która nie wahała się zaryzykować życia dla swojego narodu. Została wybrana spośród innych dziewic dla złośliwego (?!) władcy, ponieważ jego poprzednia żona umiała powiedzieć: "nie". Nie chcia... {} Recenzja książki Projekt: ESTERA. Czym jest piękno kobiety?

@beatazet@beatazet {}× 1

Czym jest piękno kobiety?

19.09.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Słyszeliście kiedykolwiek o historii Estery? 🤔 Ja przed trafieniem na tę książkę wiedziałam tylko, że jest to historia zapisana w Starym Testamencie w Księdze Estery. Jak się okazuje niesie ona za sobą bardzo ważne i piękne przesłanie, a autor książki-myślę, że wielu osobom znany z prowadzenia kanału na youtube o nazwie ,,Langusta na palmie’’,... {} Recenzja książki Projekt: ESTERA. Czym jest piękno kobiety?

Moja opinia o książce

Opinie

@beatazet
2021-01-09
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane

Bardzo dobra lektura, szczególnie polecam po Judycie!

{} | link |
@deni.wybr
2021-09-19
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Projekt: ESTERA. Czym jest piękno kobiety?. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe