Projekt: ESTERA. Czym jest piękno kobiety?

Adam Szustak OP
9.8 /10
Ocena 9.8 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów
Projekt: ESTERA. Czym jest piękno kobiety?
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
9.8 /10
Ocena 9.8 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów

Opis

Odkryj źródło swojego piękna i zmień oblicze świata Nie ma ważniejszego pytania w życiu kobiety, niż: „Czy jestem piękna?”. To centrum kobiecego serca. Czym jednak jest piękno kobiety? Czy naprawdę chodzi o to, jaki nosisz rozmiar i czy tylko niektórym dane jest zachwycać sobą innych? Piękno dawniej i dziś, zwłaszcza w męskim świecie, utożsamia się najczęściej z atrakcyjnością seksualną. Posłuchaj o królowej, która odważyła się powiedzieć „nie” tak przedmiotowemu postrzeganiu kobiety. Poznaj Esterę, która zjednywała sobie ludzi swoim pięknem, wszędzie, gdzie się pojawiała wprowadzała pokój, a w obliczu śmiertelnego zagrożenia nie zawahała się działać, aby uratować cały naród. Posłuchaj o kobiecie, która swoim pięknem zmieniła oblicze świata. Z nagrania dowiesz się: - z czego jesteś utkana i dlaczego kobietę nazywa się „boską tajemnicą”, - co oznacza być „pełną gracji”, - na czym polega „królewskość” kobiecej postaci, - dlaczego kobiece „NIE” potrafi zmienić oblicze świata, - jak Twoje słowa zastygają w Twoich bliskich, - co kobieta ma wspólnego z pszczołą i dlaczego jest to tak ważne. Wydobądź swoje piękno i ocal to, co w tym świecie najlepsze!
Data wydania: 2015-09-15
ISBN: 978-83-64855-41-2, 9788364855412
Wydawnictwo: RTCK
Kategoria: Religia i Teologia

Autor

Adam Szustak OP Adam Szustak OP Adam Stanisław Szustak OP – polski duchowny rzymskokatolicki, dominikanin, wędrowny kaznodzieja, duszpasterz akademicki, vloger, autor książek i audiobooków. Od 2014 swoją działalność internetową sygnuje nazwą Langusta na palmie

Pozostałe książki:

Ewangelia dla nienormalnych Góra obietnic Zamknij oczy Projekt Judyta. Czym jest siła kobiety? Jeszcze 5 minutek
Wszystkie książki Adam Szustak OP

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Estera jako kobiecy autorytet

5.01.2022

„Niewiastę dzielną któż znajdzie jej wartość przewyższa perły(...)” Księga Przysłów 31 Estera najbardziej kontrowersyjna po Judycie postać Starego Testamentu. Kłócili się o nią Katolicy i Protestanci, jednak Księga Estery weszła w kanon hebrajski i zaliczana jest do „pięciu zwojów” wspólnie z Księgą Rut, Lamentacji, Kohe... Recenzja książki Projekt: ESTERA. Czym jest piękno kobiety?

Siła kobiety

9.01.2021

Z czystym sumieniem mogę polecić książkę wszystkim szukającym siebie. Ojciec Szustak dzieli się swoimi przemyśleniami na podstawie historii Estery - kobiety, która nie wahała się zaryzykować życia dla swojego narodu. Została wybrana spośród innych dziewic dla złośliwego (?!) władcy, ponieważ jego poprzednia żona umiała powiedzieć: "nie". Nie chcia... Recenzja książki Projekt: ESTERA. Czym jest piękno kobiety?

@beatazet@beatazet × 1

Czym jest piękno kobiety?

19.09.2021

Słyszeliście kiedykolwiek o historii Estery? 🤔 Ja przed trafieniem na tę książkę wiedziałam tylko, że jest to historia zapisana w Starym Testamencie w Księdze Estery. Jak się okazuje niesie ona za sobą bardzo ważne i piękne przesłanie, a autor książki-myślę, że wielu osobom znany z prowadzenia kanału na youtube o nazwie ,,Langusta na palmie’’,... Recenzja książki Projekt: ESTERA. Czym jest piękno kobiety?

Moja opinia o książce

Opinie

@beatazet
2021-01-09
10 /10
Przeczytane

Bardzo dobra lektura, szczególnie polecam po Judycie!

| link |
@Balbina64
2022-01-11
9 /10
Przeczytane Audiobooki Storytel Literatura polska Religia
@aniabruchal89
2022-01-05
10 /10
@deni.wybr
2021-09-19
10 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Projekt: ESTERA. Czym jest piękno kobiety?. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl