Ta książka przyniesie Ci sukces. Talizman. Gwiazda arcygamy

Andriej Lewszynow
Książka Ta książka przyniesie Ci sukces. Talizman. Gwiazda arcygamy
Książka Ta książka przyniesie Ci sukces. Talizman. Gwiazda arcygamy
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Autor jest znanym rosyjskim uzdrowicielem, mistrzem jogi i reiki, specjalistą w zakresie psychologii, hipnozy i masażu. Odwiedził wiele zakątków naszej planety, poznał i twórczo stosuje dawne metody uzdrawiania, które pomagają człowiekowi poradzić sobie z chorobami i nieszczęściami. Proponowane przez niego proste ćwiczenia i zabiegi nie wymagają dużo czasu, czy wysiłku, a są bardzo skuteczne. Wielu z nich nie znajdziesz w innych szkołach samodoskonalenia.
ISBN: 978-83-919789-5-5, 9788391978955
Wydawnictwo: Sza

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Aktualnie nie ma ogłoszeń, ale 1 osoba szuka tej książki.
{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Ta książka przyniesie Ci sukces. Talizman. Gwiazda arcygamy nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Ta książka przyniesie Ci sukces. Talizman. Gwiazda arcygamy. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}