Tajemnice kulinarne od A do Z wraz z przepisami na różne okazje

Maria Możdżonek
Tajemnice kulinarne od A do Z wraz z przepisami na różne okazje
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

"Tajemnice kulinarne od A do Z" to ułożony alfabetycznie, w formie pytań i odpowiedzi, zbiór 100 haseł kulinarnych, opatrzonych ponad pięciuset niebanalnymi przepisami na potrawy z całego świata, pozwalającymi teorię sprawdzić w praktyce. Postanowiliśmy odejść od wielokrotnie powtarzanej w książkach kucharskich konwencji prezentowania licznych zdjęć potraw, które przytłaczają treść; to już było tysiące razy i dla czytelników nie stanowi atrakcji, mało tego – często irytuje, ponieważ podobne zdjęcia powtarzają się w wielu książkach, dopasowywane na siłę do danej tematyki. My, stawiając na oryginalność, przedstawimy oprawę plastyczną jedyną w swoim rodzaju, przygotowaną specjalnie do książki. Każde z haseł będzie poprzedzone niebanalnym, lekkim w wyrazie, a zarazem mającym walory poznawcze i kształcące rysunkiem Wojciecha Pawlińskiego. Zaś po raz pierwszy zastosowana formuła podawania informacji na zasadzie pytań i odpowiedzi stanowi o wyjątkowym walorze książki.
Data wydania: 2009
ISBN: 978-83-918035-8-5, 9788391803585
Wydawnictwo: Interwers

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Tajemnice kulinarne od A do Z wraz z przepisami na różne okazje? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Tajemnice kulinarne od A do Z wraz z przepisami na różne okazje. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl