Tajemnice niekonwencjonalnej medycyny

Elżbieta Cybulska
Tajemnice niekonwencjonalnej medycyny
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Czy można zamieniać klęskę w sukces? Czy można odwrócić swój los? Czy można z cierpienia uczynić radość? ELŻBIETA CYBULSKA-znana dziennikarka specjalizująca się w popularyzowaniu medycyny alternatywnej na te pytania z przekonaniem odpowiada TAK! Uważa ona, że każdy Człowiek może być zdrowy i szczęśliwy, gdyż każdy z nas ma nieograniczone siły psychiczne, lecz nie umie ich wyzwalać i wykorzystywać dla własnego dobra. Jak to czynić? - o tym na łaniach książki. Książka, którą oddajemy Czytelnikom do rąk jest drugim wydaniem rozszerzonym i uzupełnionym bestselleru Elżbiety Cybulskiej ?Tajemnice niekonwencjonalnej medycyny", o którym krytycy pisali, że ?jest to książka o nadziei na życie szczęśliwe" i ?więcej dała chorym niż batalion lekarzy". Natomiast Czytelnicy z niemal z całego świata wciąż zasypują autorkę setkami listów, w których dziękują za odrodzenia w nich wiary w swoje możliwości.
ISBN: 978-83-902969-9-9, 9788390296999
Wydawnictwo: NATURA-MED

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Tajemnice niekonwencjonalnej medycyny nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Tajemnice niekonwencjonalnej medycyny. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl