Tajna broń Reinharda Heydricha

Andrzej Konieczny
Książka Tajna broń Reinharda Heydricha
Książka Tajna broń Reinharda Heydricha
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Już po napisaniu niniejszej książki Autor uzyskał pewne informacje, które mogłyby posłużyć do zbudowania wiarygodnej hipotezy na temat powojennych losów ""oficera do specjalnych poruczeń", Reinharda Heydricha, albo jego "tajnej broni" czyli Alfreda Naujocksa. Gdzie był w tym czasie, co robił? Czy skorzystał z kanału przerzutowego do Ameryki Południowej jak Eichmann, a być może i Bormann, jeśli cało uszedł z płonącego Berlina, oraz wielu innych hitlerowskich dygnitarzy wciągniętych na listę zbrodniarzy wojennych? A może w mnisim habicie jak Skorzenny ukrył się w jednym z klasztorów w słonecznej Italii lub Hiszpanii? Może przebywał w Afryce lub na Dalekim Wschodzie, czy Australii?  
Data wydania: 1984
ISBN: 83-216-0406-4, 8321604064
Wydawnictwo: "Śląsk" Wydawnictwo Naukowe
Seria: Seria z Krukiem
Stron: 292

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Tajna broń Reinharda Heydricha aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Tajna broń Reinharda Heydricha. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}