The Bone Seeker. The Edie Kiglatuk Mystery

Melanie J. McGrath
Książka The Bone Seeker. The Edie Kiglatuk Mystery
Książka The Bone Seeker. The Edie Kiglatuk Mystery
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

The intrepid Edie Kiglatuk discovers one of her female students dead in a toxic lake in her third arctic mystery In the third novel in this highly praised mystery series that will appeal to fans of The Killing, Top of the Lake, and The Bridge, Edie Kiglatuk works as a summer school teacher in the Canadian arctic. When one of her female students is found dead in nearby Lake Turngaluk, Edie enlists the help of Sergeant Derek Palliser to pursue the case, promising the girl’s Inuit family that they will uncover the truth. Meanwhile, lawyer Sonia Gutierrez investigates the toxicity of the lake and suspects that there might be a larger conspiracy involved. As the three clamber over rocky terrain under twenty-four-hour daylight they start to unearth secrets long frozen over—risking their own lives in the process. With stunning prose, M. J. McGrath delivers another thrill ride through a hauntingly beautiful landscape.  
Data wydania: 2014
ISBN: 978-0-670-78580-3, 9780670785803
Język: angielski
Wydawnictwo: Penguin Books
Cykl: Edie Kiglatuk, tom 3
Stron: 341

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka The Bone Seeker. The Edie Kiglatuk Mystery aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Co czytać po książce “The Bone Seeker. The Edie Kiglatuk Mystery”- Melanie J. McGrath

Książka Białe piekło
Białe piekło Melanie J. McGrath
{}6.5/10
Edie Kiglatuk, pół Innuitka, pół biała, jest najlepszą przew...
Książka Chłopiec w śniegu
Chłopiec w śniegu Melanie J. McGrath
{}7/10
Kolejna powieść M.J. McGrath, która zauroczy miłośników best...

Cytaty z książki

O nie! Książka The Bone Seeker. The Edie Kiglatuk Mystery. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat

Pozostałe książki z cyklu

Książka Białe piekło
Białe piekło Melanie J. McGrath
{}6.5/10
Edie Kiglatuk, pół Innuitka, pół biała, jest najlepszą przew...
Książka Chłopiec w śniegu
Chłopiec w śniegu Melanie J. McGrath
{}7/10
Kolejna powieść M.J. McGrath, która zauroczy miłośników best...
nakanapie.pl
{} {} {}
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2020 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe