The Sinners Touch

Apryl Baker
Książka The Sinners Touch
Książka The Sinners Touch
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Kontynuacja powieści „Touch Me Not” KADE Spierdoliłem. Była najlepszym i najgorszym błędem jaki, kiedykolwiek popełniłem. Stchórzyłem i zwiałem. Teraz mam szansę postąpić prawidłowo, ale jest uparta. Kiedyś to było słodkie, ale tym razem może kosztować ją życie. Bostoński seryjny morderca obrał sobie za cel jedyną kobietę, którą kiedykolwiek kochałem, ale ochronię ją nawet, jeśli mnie za to znienawidzi. Wszystko może się wydarzyć. Pragnę jej. Ona pragnie mnie. Tylko jedno z nas wygra. A ja nigdy, kurwa, nie przegrywam. ANGELIQUE Porzucił mnie złamaną i rozbitą. Ból najgorszy ze wszystkich, jakie kiedykolwiek czułam wypełnił mnie po jego odejściu. Sześć lat później myślałam, że wreszcie udało mi się ruszyć dalej. Ale los to suka. Lubi nas torturować. Nasze drogi ponownie się skrzyżowały, ale nie pozwolę się znowu skrzywdzić. Po prostu muszę trzymać się z daleka od jego łóżka do zakończenia sprawy. Los jest bezlitosną suką. ~Kade I fucked up. She was the best and worst mistake I ever made. I took the coward’s way out and ran. Now I have a chance to make it right, but she's being stubborn. It used to be cute, but this time it can get her killed. Boston's latest serial killer has his sights set on the only woman I have ever truly loved, and I will keep her safe even if it pisses her off, even if she hates me for it. All bets are off this time. I want her. He wants her. Only one of us will win. And I never fucking lose. ~ Angelique He left me broken, shattered. Pain unlike any I’ve ever felt filled me in the wake of his absence. Six years later, I thought I’d finally gotten over him and moved on. But Fate is a tricky bitch. She likes to torture us. She brought Kade back to me, but I won’t ever hurt like that again. I just have to stay out of his bed until this is over. Fate is a cruel, cruel bitch.  
Data wydania: 2017-04-19
ISBN: 978-1-64034-061-9, 9781640340619
Wydawnictwo: Limitless Publishing LLC
Cykl: Manwhore series, tom 2
Stron: 440

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka The Sinners Touch nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka The Sinners Touch. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}