Recenzje książki "Toskania i Umbria. Przewodnik subiektywny."

Dodaj swoją recenzję

Przewodnik subiektywny? Raczej magiczny!

16.07.2013
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Na początku spieszę z wyjaśnieniem do osób, które są przekonane, że będą w tej recenzji czytały o kolejnym praktycznym i suchym przewodniku. Nic podobnego! Ten Przewodnik jest przepiękną opowieścią o tym czego w tej części Włoch możemy doświadczyć, co zobaczyć, jakie poczuć zapachy czy smaki. Zdobią go bardzo oryginalne fotografie, niespotykane w z... {} Recenzja książki Toskania i Umbria. Przewodnik subiektywny.

Nasza recenzja książki "Toskania i Umbria. Przewodnik subiektywny"

7.07.2013
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Recenzja pochodzi z bloga z recenzjami książek MyBooks - Nasze recenzje Trwają wakacje, pogoda nam dopisuje. Czy ktoś z Was wybiera się w tym roku do Włoch? A może jeszcze w okolice Toskanii i Umbrii? Jeżeli tak, to jest to niemalże obowiązkowa pozycja dla Was! „Najmniej zamożny człowiek powinien tyle sobie zaoszczędzić, aby choć raz w życiu odbyć... {} Recenzja książki Toskania i Umbria. Przewodnik subiektywny.

Toskania i Umbria bez tajemnic

24.06.2013
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Są rejony Polski, które przez ostatnie dwa tygodnie mogły narzekać na upały. Jako mieszkanka jednego z takich miejsc, miałam okazję w czasie tych gorących dni przenieść się mentalnie w (równie gorące) bajeczne, włoskie okolice, dzięki lekturze pewnego przewodnika. Teraz chciałabym wraz z Anną Marią Goławską i Grzegorzem Lindenbergiem zabrać Was tam... {} Recenzja książki Toskania i Umbria. Przewodnik subiektywny.

W podróży

22.06.2013
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Włochy. Gorące, rozpalone, tętniące życiem. Kraj pełen pysznego i lekkiego jedzenia, oliwy, wina i lodów, o których nie ma co marzyć podczas wakacji w Polsce. Uliczki wybrukowane, wąskie, pełne gwaru i zapachu świeżych cytrusów, dopiero co zrywanej cytryny z drzewka rosnącego w ogródku. Miejsce sjesty, festy i nocnych zabaw na ulicy, miejsce gdzi... {} Recenzja książki Toskania i Umbria. Przewodnik subiektywny.

Nawet jeśli nie możesz tam pojechać, możesz odbyć podróż z tą książką

{} WYBÓR REDAKCJI
13.07.2020
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

"Toskania i Umbria. Przewodnik subiektywny" to była idealna książka na upalne letnie miesiące tego roku. Nie jest powieścią, którą się pochłania, a ja nie miałam dużo wolnego czasu na czytanie, więc służyła mi przez całe lato do poznawania głównie pięknej Toskanii: klimatu, krajobrazu, zabytków, ludzi i kuchni z jej zapachami i smakami. Była to dl... {} Recenzja książki Toskania i Umbria. Przewodnik subiektywny.

@Anna_Natanna@Anna_Natanna {}× 14
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl