Recenzje książki "Trup na plaży i inne sekrety rodzinne"

Dodaj swoją recenzję

Trup na plaży i inne sekrety rodzinne.

@mrsbookbook @mrsbookbook · 2019-03-14 09:31:24

Główna bohaterka, Magda Garstka miała nie łatwe życie. Gdy miała 3lata, zmarła jej mama, a 10 lat później tata. Opiekowała się nią ciotka, gdyż babcia nie pojawiła się na rozprawie. Po zakończeniu studiów, Magda zostaje zaproszona do rodzinnego miasta Ustki. Kto ją zaprasza? Nikt inny jak babcia. Garstka postanawia skorzystać z propozycji, a przy ... czytaj dalej »

Trup na plaży, humor w kryminale

ZI
@zielona_malpa · 2018-09-16 08:46:45

Po Trupa na plaży i inne sekrety rodzinne sięgnęłam znając jedynie dwa tomy z serii o Nikicie Anety Jadowskiej. Obawiałam się, że dziwaczny styl autorki będzie też widoczny w kryminale. Trup na plaży... zaskoczył mnie jednak całkiem pozytywnie. Książka ta została napisana lekko, z odpowiednią dawką humoru i powagi w odpowiednich miejscach. Humor za... czytaj dalej »

Trup na plaży

VE
@verrnaa · 2018-08-13 07:13:43

"Trup na plaży..." - jakże przezabawna, pokręcona i genialna książka. Pozycje tą przeczytałam już parę dni temu, ale jej fabuła i bohaterowie ciągle pojawiają się w moich myślach, nie sposób nie myśleć o tej książce i nie uśmiechać się do siebie jak głupi do sera. Po powieść autorki Anety Jadowskiej sięgnęłam z ciekawości bo do tej pory znałam ją ... czytaj dalej »

Magda Garstka

ID
@IdeCzytac · 2018-05-08 18:30:26

Marzą mi się wakacje. Mogą być nad morzem. W tamtym roku odwiedziłam Gdańsk, Sopot i Hel, a błogie lenistwo przedzielone zwiedzaniem fantastycznych miejsc było tym, czego było mi trzeba. W Ustce nie była od stu lat, ale to się zmieniło za sprawą „Trupa na plaży…”. Książkę wzięłam z nadzieją na wakacyjną lekturę w środku zimy i powrót do ciepłych k... czytaj dalej »

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się