Twoja światłość

Annalie Grainger
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów
Twoja światłość
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów

Opis

Wciągający thriller dla wszystkich, których pociągają mroczne tajemnice!

Szesnastoletnia Lily jest zrozpaczona zaginięciem swojej siostry przed czterema miesiącami. Gdy pewnego dnia spostrzega leżącą na ulicy ranną dziewczynę, jej serce na moment przystaje, bo ma nadzieję, że to Mella. Spotyka ją rozczarowanie, jednak udziela nieznajomej pomocy i zabiera ją do domu. Okazuje się, że dziewczyna jest częścią tajemniczego stowarzyszenia… Czy naprowadzi ono Lily na trop siostry?

Tytuł oryginalny: In Your Light
Data wydania: 2021-02-10
ISBN: 978-83-259-7566-1, 9788325975661
Wydawnictwo: YA!
Stron: 352
dodana przez: chudini0505

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

"Twoja światłość"

15.04.2021

Lily ma szesnaście lat, przed czterema miesiącami zaginęła jej siostra. Dziewczyna jest zrozpaczona, szuka jej, jednak wszelki słuch po Melli zaginął. Pewnego razu znajduje na ulicy leżącą dziewczynę. Jej serce na moment przestaje bić, Lily ma nadzieję, że to jej siostra. Niestety, to nie ona. Widząc w jak kiepskim stanie jest dziewczyna, Lily pos... Recenzja książki Twoja światłość

Sekta? A może coś więcej?

13.02.2021

Mella zaginęła cztery miesiące temu, a jej siostra Lily zrobi wszystko, aby ją odnaleźć. Pewnego dnia, kiedy dziewczyna jechała rowerem, wpada na dziewczynkę, która być może będzie kluczem do rozwiązania zaginięcia Melli. Co odkryje Lili podczas poszukiwań siostry? I kim jest ta dziewczynka, na którą wpadła? Co ukrywa? Już po kilku stronach ... Recenzja książki Twoja światłość

tajemnicze zaginiecie siostry

3.04.2021

Twoja światłość podąża za młodą siedemnastolatką o imieniu Lil, która rozpaczliwie trzyma się nadziei, że jej siostra Mella wróci po zniknięciu. Pewnej nocy Lil prawie uderza na drodze młodą dziewczynę, która przed czymś lub kimś ucieka. Czy dziewczyna mogła być kluczem do znalezienia swojej siostry? . Ta książka zabrała mnie na niezłą przejażdżkę... Recenzja książki Twoja światłość

Moja opinia o książce

Opinie

@Wilczekczyta
2021-02-13
6 /10
Przeczytane Przeczytane 2021

Książka jest poprowadzona tak, że non stop coś się dzieje i to z jednej strony dobrze... ale z drugiej niekoniecznie. Jest bardzo lekka i szybko się ją czyta, ale jest no... średnia.

× 1 | link |
@miedzytytulami
2021-03-14
7 /10
Przeczytane

Ludzie wychodzą i znikają bez śladu. Jedni odnajdują się po jakimś czasie, inni nigdy. Niektórzy wpadają w tryby sekt i znikają z radarów systemu. I takie sytuacje zawsze mają dwie strony. Bo jedno, to ludzie, których nie ma, a drugie to kwestia rodziny, która musi radzić sobie w nowej rzeczywistości. To całe pokłady poczucia winy i pytań "co by było gdyby", to podrywanie się na każdy dźwięk telefonu. O tym jest ta książka. Pełna niepokoju i grozy (choć moim zdaniem w wersji soft) opowieść o dwóch siostrach. O tej, która odchodzi i o tej, która pozostaje z ogromnym poczuciem winy. Annalie Grainger wykorzystując swoje doświadczenie, naświetla temat, który nie jest łatwy. Tworzy sceny niemal mistyczne, wprowadza czytelnika w mechanizmy działania sekty.
.
Dla mnie, szczerze powiedziawszy było to za delikatne, ale to książka dla młodego czytelnika i patrząc na nią pod tym kątem, jest idealna. Wyważona, intrygująca, dokładnie trafiająca w odpowiednią grupę odbiorców i to należy docenić.

| link |
@tatiaszaaleksiej
2021-04-15
7 /10
Przeczytane
@nikolajablonska37
2021-04-03
8 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Twoja światłość. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl