Under Locke

Mariana Zapata
6.7 /10
Ocena 6.7 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów
Under Locke
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
6.7 /10
Ocena 6.7 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów

Opis

He was my boss, my brother’s friend, a Widower, an ex-felon, and a man I’d seen casually with a handful of women. But he was everything that gripped me, both the good and the bad. Worst case scenario if things turned awkward between us, I could go somewhere else. I’d gotten over epic heartbreak before, one more wouldn’t kill me. After moving to Austin following six months of unemployment back home, Iris Taylor knows she should be glad to have landed a job so quickly... even if the business is owned by a member of the same motorcycle club her estranged father used to belong to. Except Dex Locke might just be the biggest jerk she’s ever met. He’s rude, impatient and doesn’t know how to tell time.
Data wydania: 2014-01-19
ISBN: 978-0-9904292-0-3, 9780990429203
Język: angielski
Wydawnictwo: Selfpublishing
Stron: 496

Autor

Pozostałe książki:

Kulti Lingus Wielki Mur z Winnipeg i ja Od Lukova z miłością
Wszystkie książki Mariana Zapata

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Under Locke aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@katala
2019-11-18
8 /10
Przeczytane 2019 Piękni i młodzi Młodość ma swoje prawa Gorąco

Zapata posiada umiejętność pisania długo i zajmująco i niekonieczne są jej do tego dynamiczne sceny. Jest jedną z niewielu autorek, które potrafią zachować ciszę i nie ubarwiać historii na siłę. Ja bardzo cenię jej spokój i opanowanie, a co za tym idzie szacunek do swoich bohaterów i zaufanie do czytelnika, że nie odrzuci historii, ale postara się w nią wczuć.
Więc, jak łatwo się domyśleć, nie zostałam znudzona. Nie przysypiałam ani na początku, ani na końcu gdzie ponoć, jeśli wierzyć części recenzji, bohaterka nie robiła wiele oprócz wzdychania do bohatera. Nie zauważyłam tego i to nie z powodu tego, że nie czytałam dokładnie.
Podoba mi się kompozycja Under Locke zarówno jeśli chodzi o fabułę, ale również jeśli chodzi o bohaterów. Zapata nie zapomina również o drugim planie. Z tego powodu poznajemy pozostałych współpracowników salonu, członków gangu czy nawet ściganego ojca. Autorka dba o szczegóły, nie zapominając o choćby podstawowej próbie wyjaśnienia przyczyn zachowania bohaterów. To wszystko sprawia, że Under Locke podobnie zresztą jak Kulti są pełne. Wypełnione. Coś w tym musi być, bo skoro ja-człowiek, ale i ja-czytelniczka, która z wielką ostrożnością, granicząca niekiedy z niechęcią podchodzi do zachowań przymuszających i wymuszających, a tutaj nawet niespecjalnie mocno przymykając oko, kupuję bohatera. Powtórzę, coś w tym musi być. Dex to nie typ mojego bohatera, ale tutaj nie wyobrażam sobie, aby tutaj był inny. Musi być taki, bo jest doskonały.
A Ir...

| link |
@wikswiatek
2021-02-10
6 /10
Przeczytane
@wiedzma.sol
2019-12-14
6 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Under Locke. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl