Uniwersytet 3-latka

Elżbieta Lekan
Książka Uniwersytet 3-latka
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Trzylatek powinien: - sprawnie chodzić i biegać oraz jeździć na trzykołowym rowerku - wkładać i zdejmować odzież, korzystać z toalety, myć i wycierać ręce; - rysować kreski, krzyżyki, koła, jeść łyżką i widelcem, pić z kubka - budować wieżę - słuchać prostych tekstów czytanych, oglądając kolorowe ilustracje; - budować zdania złożone
ISBN: 978-83-7708-239-3, 9788377082393
Wydawnictwo: Olesiejuk

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Uniwersytet 3-latka nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Uniwersytet 3-latka. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe