W blasku Twoich oczu

Małgorzata Czerwińska-Buczek
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
W blasku Twoich oczu
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

 Miłość! Zmieniają się obyczaje dekoracje, tło, a ona jest nieugięta. Potrafi życiu nadać sens, dokonać rzeczy niemożliwych, ale i w ciągu chwili zniszczyć wszystko. Bohaterowie książki są fikcyjni, ale w tle prawdziwe wydarzenia historyczne i rzeczywiste miejsca: dworek z lat trzydziestych, Warszawa okupacyjna i powstańcza, warszawskie kawiarenki i współczesne Szczytno. 
Data wydania: 2020-01-27
ISBN: 978-83-7399-831-5, 9788373998315
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza RYTM
Stron: 144
dodana przez: Justyna_K

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Miłość nie jedno ma oblicze

10.07.2020

Dla miłości nie ma złego czasu. Ona przychodzi, bez względu na okoliczności, porę, wiek czy obyczaje. Jak bardzo miłość jest siłą napędową i niezłomną, opisuje autorka w książce pt.: „W blasku Twoich oczu” Małgorzata Czerwińska-Buczek od dziesięciu lat jest przewodnikiem-wolontariuszem w Muzeum Powstania Warszawskiego. Rejestruje wspomnienia ludz... Recenzja książki W blasku Twoich oczu

Moja opinia o książce

Opinie

@Mirka
2020-07-07
6 /10
Przeczytane

Wszystkie utwory to niewielkie dzieła literackie, które cechuje zwięzłość, dramatyczność i bogactwo emocji: od smutków do radości. Pokazują zawiłość ludzkich losów i różne odcienie miłości. Każda opowieść tworzy odrębną, spójną całość, więc nie ma znaczenia kolejność ich poznawania. Większość z nich toczy się w różnych okresach czasu w Warszawie, ale odwiedzamy też współczesne Szczytno, Łódź, Bydgoszcz. Wszystkie są napisane bardzo przystępnie, zwięźle dzięki czemu czytanie nie jest nużące. Autorka umiejętnie snuje swoje opowieści, które wzruszają, nastrajają pozytywnie ale też uzmysławiają, że miłość pokona wszelkie przeszkody, znajdzie nas tam, gdzie się tego nie spodziewamy i nic nie jest w stanie jej zatrzymać.

Cała recenzja: https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2020/07/613-w-blasku-twoich-oczu.html

× 2 | link |

Cytaty z książki

O nie! Książka W blasku Twoich oczu. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl