Wielobarwne klimaty. Portret literacki Bożeny Piasty

Krystyna Cel
Książka Wielobarwne klimaty. Portret literacki Bożeny Piasty
Książka Wielobarwne klimaty. Portret literacki Bożeny Piasty
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Biorąc pod uwagę całokształt dorobku literackiego i animatorskiego B. Piasty – pisze w Zakończeniu Krystyna Cel – wyłania się z niego żywa i barwna postać osoby niezwykle aktywnej twórczo i jednocześnie intensywnie angażującej się w życie kulturalno-artystyczne swojego miasta i mikroregionu. Wiele w tej postaci ujmującego piękna i szlachetnej życzliwości. I choć jej wśród nas już nie ma, to twórczość, którą po sobie zostawiła, wystarcza jako artystyczny asumpt do ciągłych względem niej powrotów.  
Data wydania: 2018-12-17
ISBN: 978-83-7273-939-1, 9788372739391
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Ston 2
Cykl: Portrety literackie, tom 1
Kategoria: Publicystyka i Esej
Stron: 88
dodana przez: Mirko

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Wielobarwne klimaty. Portret literacki Bożeny Piasty nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Wielobarwne klimaty. Portret literacki Bożeny Piasty. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}