Wróżka z Gwiezdnego Pyłu

autor: Lena Wolna
5 /10
Ocena 5 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Książka Wróżka z Gwiezdnego Pyłu
Książka Wróżka z Gwiezdnego Pyłu
5 /10
Ocena 5 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

O sztuce dobrego życia dla najmłodszych Mała Hania od zawsze marzyła o tym, by zostać wróżką. Wesoła i bystra dziewczynka pragnęła opiekować się innymi, nieść pomoc potrzebującym i sprawiać, by świat stał się lepszym miejscem. Spotkanie z wilkiem Albertem – stuletnim mędrcem i opiekunem lasu, który ...

O sztuce dobrego życia dla najmłodszych Mała Hania od zawsze marzyła o tym, by zostać wróżką. Wesoła i bystra dziewczynka pragnęła opiekować się innymi, nieść pomoc potrzebującym i sprawiać, by świat stał się lepszym miejscem. Spotkanie z wilkiem Albertem – stuletnim mędrcem i opiekunem lasu, który ... przeczytaj pełny opis
Data wydania: 2018-3-26
ISBN: 978-83-8083-882-6 ( 9788380838826 )
Wydawnictwo: Novae Res
Stron: 136

Autor

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.
Moja Biblioteczka
Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy można nauczyć się być wróżką? :)

Wspaniała! Tym słowem mogę opisać historię ośmioletniej Hani, która wraz ze swoim opiekunem Albertem jak i innymi towarzyszami podróży po wspaniałych (Polskich) krainach, poznaje stare prawdy o życiu, świecie i codzienności, a przede wszystkim o poznawaniu samej siebie i tego co w sobie skrywa. ... czytaj dalej »

Twoja Opinia
Opinie
EM
@emijatt 2018-12-12
Czytacie bajki? Ja dzisiaj chciałabym serdecznie polecić Wam jedną. "Wróżka z gwiezdnego pyłu" jest książką dla małych i dużych czytelników. Opowieścią o Hani, która koniecznie chce zostać dobrą wróżką i jej nauczycielu magii, którym jest Wilk Albert. Książką nie tylko o magii, ale również o wartościach, jakimi w życiu powinien kierować się każdy z nas. Ta książka jest wyjątkowa!!! Koniecznie po nią sięgnijcie!!!
serce
@Rozchelstana_Owca
@Rozchelstana_Owca 2019-04-20
Przeczytane (2018-05-12)
serce
GE
@Gerta 2019-02-05
Przeczytane (2019-02-05)
serce
Tagi

twórcy strony

puchar
EM
@emijatt pierwsza opinia

Dzięki takim kanapowiczom jak ty, ta strona może się rozwijać.