Wspomnienia z rejsu na Daleki Wschód

Szczepan Kutnik
Wspomnienia z rejsu na Daleki Wschód
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Fundacja Pomorska Inicjatywa Historyczna, którą kieruje Andrzej Kołodziej, główny organizator strajku sierpniowego z 1980 r. w Stoczni Gdynia, wydała już sześć tomów albumu pt. „Ludzie Sierpnia 80 w Gdyni”. Pozwalają one na poznawanie nieznanych wcześniej zdarzeń i na odnowienie w pamięci tamtych dni. Historia Ludzi Sierpnia 80 w Gdyni nie została zamknięta. Kontynuuje ją Szczepan Kutnik za sprawą swojego albumu „Wspomnienia z rejsu na Daleki Wschód”. Autor był świadkiem pięknego okresu w dziejach Stoczni Gdynia, gdy budowano tam między innymi serię samochodowców. Będąc pracownikiem zaangażowanym przy wyposażaniu pierwszych z nich, miał zaszczyt odbycia rejsu jako inżynier gwarancyjny do portów na Dalekim Wschodzie. Statek, na którym płynął, był najpiękniejszym samochodowcem spośród spotkanych po drodze. Spisywane codziennie notatki oraz zdjęcia wykonywane w odwiedzanych portach i na różnych akwenach morskich złożyły się na materiału prezentowany w tym albumie. Publikacja ma przypomnieć stoczniowcom o wspaniałych efektach ich pracy.
ISBN: 978-83-8127-075-5, 9788381270755
Wydawnictwo: Bernardinum

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Wspomnienia z rejsu na Daleki Wschód nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Wspomnienia z rejsu na Daleki Wschód. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl