XXI wiek choroba przeciętności

3 /10
Ocena 3 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Książka XXI wiek choroba przeciętności
Książka XXI wiek choroba przeciętności
3 /10
Ocena 3 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

Każdy dzień zaczyna się dla ciebie tak samo – szaro i smutno. Gdzie spojrzysz, tam czyhają ludzie czekający na twoją porażkę. W końcu po fali niepowodzeń zapominasz o marzeniach i celu. Pochłonęła cię choroba XXI wieku – przeciętność. Nie wychodzisz przed szereg, boisz się odrzucenia, bo możesz zost...

Każdy dzień zaczyna się dla ciebie tak samo – szaro i smutno. Gdzie spojrzysz, tam czyhają ludzie czekający na twoją porażkę. W końcu po fali niepowodzeń zapominasz o marzeniach i celu. Pochłonęła cię choroba XXI wieku – przeciętność. Nie wychodzisz przed szereg, boisz się odrzucenia, bo możesz zost... przeczytaj pełny opis
Data wydania: 2018-12-7
Wydawnictwo: Self Publishing

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.
Moja Biblioteczka
Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Podniośle o banałach

Tytuł bardzo mnie zaciekawił. Myślałam, że książka będzie się skupiać na owej przeciętności i pokazywać zalety bycia indywidualistą/indywidualistką. Niestety moje rozczarowanie było dość bolesne. Chociaż czyta się ją szybko, to i tak szkoda czasu. Objętość poradnika nie jest duża. Spora jest za... czytaj dalej »

XXI wiek choroba przeciętności

Przede wszystkim osoba autora, opisana na odwrocie książki robi wrażenie. „Obecnie 19-letni właściciel pięciu biznesów” - to zdanie spowodowało, że szczęka mi trochę opadła i długo nie chciała wrócić na swoje miejsce. Jeśli mam być szczera, patrząc po tytule, spodziewałam się czegoś innego. Ba... czytaj dalej »

Twoja Opinia
Opinie
@kazal_ka
@kazal_ka 2018-12-30
Książkę można kupić na stronie autora: http://krolzycia.eu/zamow-ksiazke/
serce
WI
@wikik18 2019-03-30
serce
ŻA
@Zaneta 2019-03-07
serce

twórcy strony

puchar @kazal_ka @kazal_ka dodana książka

Dzięki takim kanapowiczom jak ty, ta strona może się rozwijać.