XXI wiek choroba przeciętności

3.5 /10
Ocena 3.5 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Książka XXI wiek choroba przeciętności
Książka XXI wiek choroba przeciętności
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
3.5 /10
Ocena 3.5 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

Każdy dzień zaczyna się dla ciebie tak samo – szaro i smutno. Gdzie spojrzysz, tam czyhają ludzie czekający na twoją porażkę. W końcu po fali niepowodzeń zapominasz o marzeniach i celu. Pochłonęła cię choroba XXI wieku – przeciętność. Nie wychodzisz przed szereg, boisz się odrzucenia, bo możesz zostać niezaakceptowany przez otoczenie. To ciągła egzystencja, która prowadzi donikąd. Pięć dni w tygodniu robisz coś, co nie sprawia przyjemności. W weekend odreagowujesz, bo wiesz, że w poniedziałek znowu czeka na ciebie przytłaczająca codzienność. Nadal coś cię blokuje, a ty nie chcesz tak żyć… ZOSTAŃ KRÓLEM SWOJEGO ŻYCIA Prawda jest inna. W podświadomości istnieje nadzieja, dzięki której chcesz i potrafisz stworzyć taką codzienność, o jakiej zawsze marzyłeś – bez negatywnego otoczenia, wypełnioną szczęściem i spełnieniem. Brakuje tylko impulsu...
Data wydania: 2018-12-07
Wydawnictwo: Self Publishing

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Aktualnie nie ma ogłoszeń, ale 1 osoba szuka tą książkę.
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Podniośle o banałach

Tytuł bardzo mnie zaciekawił. Myślałam, że książka będzie się skupiać na owej przeciętności i pokazywać zalety bycia indywidualistą/indywidualistką. Niestety moje rozczarowanie było dość bolesne. Chociaż czyta się ją szybko, to i tak szkoda czasu. Objętość poradnika nie jest duża. Spora jest za... czytaj dalej »

ŻA
@Zaneta

XXI wiek choroba przeciętności

Przede wszystkim osoba autora, opisana na odwrocie książki robi wrażenie. „Obecnie 19-letni właściciel pięciu biznesów” - to zdanie spowodowało, że szczęka mi trochę opadła i długo nie chciała wrócić na swoje miejsce. Jeśli mam być szczera, patrząc po tytule, spodziewałam się czegoś innego. Ba... czytaj dalej »

WI
@wikik18
✍️ Napisz swoją recenzje
✍️ Napisz swoją recenzje

Moja opinia o książce

Opinie
@kazal_ka
@kazal_ka 2018-12-30
Książkę można kupić na stronie autora: http://krolzycia.eu/zamow-ksiazke/
serce | link |
WI
@wikik18 2019-03-30
ŻA
@Zaneta 2019-03-07
Przeczytane (2019-03-06) Książki na luty

Twórcy strony

puchar @kazal_ka @kazal_ka dodana książka
Dzięki takim kanapowiczom jak ty, ta strona może się rozwijać.

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się

Co słychać?

"Powiedz tak!" - nowy patronat serwisu nakanapie.pl
"Powiedz tak!" - nowy patronat serwisu nakanapie.pl
#patronat, #premiera
10 lipca miała miejsce premiera naszego kolejnego patronatu - książki "Powiedz tak!" Nie możemy się doczekać Waszych recenzji.
Mężczyzna bez winy i wstydu - wywiad z Wojciechem Kruczyńskim i Krystyną Romanowską
Mężczyzna bez winy i wstydu - wywiad z Wojciechem Kruczyńskim i Krystyną Romanowską
#wywiad
"Mężczyzna bez winy i wstydu" to książka, w której autorzy podjęli próbę rozłożenia na czynniki pierwsze społeczno-socjologicznego fenomenu "fajnego faceta XXI wieku". Czy im się to udało? Przekonajcie się sami czytając wywiad i książkę. Na naszej kanapie zasiedli tym razem Krystyna Romanowska i Wojciech Kruczyński. 
"Ostra jazda" - wywiad z Ryszardem Ćwirlejem
"Ostra jazda" - wywiad z Ryszardem Ćwirlejem
#wywiad
Raptem kilka tygodni po ostatnim wywiadzie mamy przyjemność ponownie gościć na naszej kanapie Ryszarda Ćwirleja. Tym razem okazją do rozmowy jest najnowsza powieść autora - "Ostra jazda"