Zajęcia dydaktyczne

Agnieszka Rosiak, Monika Kostera
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Zajęcia dydaktyczne
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Każdy wykładowca szuka najlepszego sposobu poprowadzenia zajęć. Studenckie grupy są liczne, często niechętne do współpracy, czasem nie wiadomo, w jaki sposób przekazać materiał, aby był atrakcyjny dla słuchaczy. Co robić, by zmienić tę sytuację?* nawiązać dobrą współpracę z grupą* umiejętnie przekazać wiedzę* i mieć satysfakcję ze wspólnych osiągnięćAutorki, doświadczone nauczycielki akademickie, podpowiadają, jak się przygotowac do zajęć, jak je poprowadzić i jak poradzić sobie z pojawiającymi się w ich trakcie problemami.
ISBN: 978-83-89574-42-8, 9788389574428
Wydawnictwo: GWP

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Zajęcia dydaktyczne aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@ladymakbet33
2021-05-24
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 9 /10
Przeczytane

Publikacja przeznaczona dla wszystkich tych, którzy zdecydowali się na podjęcie studiów doktoranckich, bądź są już po nich, a chcieliby ulepszyć swój warsztat. Mam na myśli to, w jaki sposób uczynić wykłady przystępniejszymi i zachęcić młodych ludzi do pogłębiania wiedzy. I do dalszych, własnych poszukiwań.

Przed nauczycielami akademickimi stoi wiele wyzwań, również natury etycznej, Częstym błędem jest spoufalanie się ze studentami, konsekwencje bywają przykre. Pedagog winien wyznaczyć jasne granice, których nie można przekroczyć. I o tym m.in. piszą autorki, doświadczone wykładowczynie. Kobiety przedstawiają plusy i minusy obranych przez siebie metod pracy; bazują na własnych doświadczeniach. Co się sprawdziło, a co nie.

{} | link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Zajęcia dydaktyczne. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl