Recenzje książki "Zaklęcie na "w""

Dodaj swoją recenzję

Gdy mówią o niej ściszają głos...

18.01.2021

Seria Wydawnictwa Literatura „Wojny dorosłych – historie dzieci” to chyba najbardziej zachwycający mnie cykl książek dla dzieci. Dodatkowo dotyka najbardziej interesującej mnie tematyki, a mianowicie II wojny światowej. Jednak nie są to jedynie opowieści o wojnie ujęte w dziecięce opowieści, one są pisane z perspektywy dziecka, o tych strasznych c... Recenzja książki Zaklęcie na "w"

Wojna jako złe zaklęcie

9.11.2014

Kiedy wybuchła wojna, Włodek miał zaledwie osiem lat. Dla dziecka w jego wieku pojęcie "wojna" było czymś nie do końca zrozumiałym. Pojawili się Czarni Panowie, którzy zaczęli walczyć z Białymi Panami. Jego tata zginął, a Włodek był z tego powodu na niego zły, gdyż już nigdy nie spełni obietnic, które mu złożył przed śmiercią. Cały świat utracił ko... Recenzja książki Zaklęcie na "w"

Wojna oczami małego Włodka

WYBÓR REDAKCJI
9.09.2020

Michał Rusinek i Joanna Rusinek to literackie rodzeństwo. On od lat jest m.in.: autorem książek dla dzieci, dorosłych, a także układa scenariusze radiowe. Ona, młodsza od brata o 5 lat, uwielbia malować. Jej pasja przekłada się na okładki i ilustracje książek zarówno dla dzieci i młodzieży, ale też dla dorosłych. Spod ich "skrzydeł" wyszła piękna,... Recenzja książki Zaklęcie na "w"

O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl