Zarys nauki administracji

Jan Łukasiewicz
Zarys nauki administracji
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

?[...] podstawowy walor książki ? którym jest połączenie charakterystyki istniejącego w Polsce systemu administracji z problemami teoretycznymi poznania i interpretacji współczesnej administracji w jej różnych aspektach, a przede wszystkim liczne pytania, jakie Autor stawia czytelnikom ? przesądza o jej wielkiej przydatności nie tylko w procesie dydaktycznym, ale także w pracy badawczej. [...] Studenci administracji znajdują w podręczniku dobitnie potwierdzenie przydatności nabytej wcześniej wiedzy organizacyjnej, stosowanej w odniesieniu do zjawiska administracji publicznej; z kolei dla studentów prawa książka otwiera raczej zamknięty w toku studiów horyzont organizacyjnej racjonalności [...].
dr hab. Jan Jeżewski
(fragmenty recenzji sporządzonej dla ?Przeglądu Prawa
i Administracji?, w: ?Acta Uniwersitatis Wratislaviensis?)
Dr hab. Jan Łukasiewicz ? profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Rzeszowskiego, kierownik Zakładu Nauki Administracji Wydziału Prawa tej uczelni, autor prac z zakresu nauki administracji, nauki prawa administracyjnego, teorii państwa i prawa. Zajmuje się w szczególności problematyką formalizacji administracji publicznej i związkami prawa z prakseologią. Jest autorem i współautorem ponad 100 prac, w tym monografii, artykułów naukowych i podręczników.
ISBN: 978-83-7334-796-0, 9788373347960
Wydawnictwo: LexisNexis Wydawnictwo Prawnicze
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Zarys nauki administracji aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Zarys nauki administracji. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl