Zarządzanie zasobami ludzkimi. Strategia i działanie

Michael Armstrong
Książka Zarządzanie zasobami ludzkimi. Strategia i działanie
Książka Zarządzanie zasobami ludzkimi. Strategia i działanie
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

"Zarządzanie zasobami ludzkimi. Strategia i działanie" to jasny i praktyczny przewodnik, którego punktem wyjścia jest głębokie przeświadczenie, iż sukces firmy w ogromnej mierze zależy od indywidualnego sukcesu każdego pracownika, a zatem od właściwego zarządzania zasobami ludzkimi, którego celem jest wytworzenie świadomości wspólnoty dążeń kierownictwa i pracowników oraz wspólnej wiary w sukces. Czytelnik znajdzie tutaj: - omówienie filozofii, celów i zasad ZZL, - porównanie ZZL z tradycyjnym zarządzaniem personelem, - omówienie podstawowych strategii ZZL, - wskazówki ułatwiające wprowadzenie w życie zasad ZZL, - omówienie właściwego funkcjonowania ZZL w firmie.  
Tytuł oryginalny: Human Resource Management. Strategy & Action
Data wydania: 2000
ISBN: 83-85441-86-7, 8385441867
Wydawnictwo: Biblioteka Menedżera
Seria: Biblioteka Menedżera
Kategoria: Ekonomia
Stron: 288

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Zarządzanie zasobami ludzkimi. Strategia i działanie? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Zarządzanie zasobami ludzkimi. Strategia i działanie. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}