Żołnierz radziecki II wojny światowej

Philippe Rio
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Żołnierz radziecki II wojny światowej
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Album w bardzo bogaty sposób przedstawia wszystko co można powiedzieć nie tylko o umundurowaniu, uzbrojeniu i oporządzeniu żołnierzy Armii Czerwonej, ale także o odznaczeniach, nagrodach, dokumentach i pamiątkach osobistych.
Data wydania: 2012
ISBN: 978-83-7731-128-8, 9788377311288
Wydawnictwo: Vesper
Stron: 176

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Żołnierz radziecki II wojny światowej nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@piotr_osowski
2021-04-29
7 /10
Przeczytane 03. II Wojna Światowa 09. Ogólnowojskowe

Jest to bardziej album niż książka. Jak to ma Vesper w zwyczaju - jakość wydania książki nie budzi żadnych zastrzeżeń. Jeśli chodzi o "wnętrze" to bezwzględnie należy przeczytać notę od tłumacza. Już w pierwszych zdaniach dowiemy się, że książka opisuje stan regulaminowy, który ma niewiele wspólnego z rzeczywistością. Poza tym mamy mnóstwo kolorowych zdjęć prezentujących umundurowanie, wyposażenie, odznaki itp. przekrojowo przez praktycznie wszystkie rodzaje wojsk biorących udział w Wielkiej Wojnie Ojczyźnianej (książka dotyczy lat 1941-45). Jeśli jakieś błędy są, to ich nie wyłapałem, ponieważ w temacie mundurów i wyposażenia indywidualnego jestem raczej mało zorientowany.

× 6 | link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Żołnierz radziecki II wojny światowej. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl