Recenzje książki "Żona lotnika"

Dodaj swoją recenzję

Żona Lotnika. Kobieta, która podbiła niebo - Melanie Benjamin

19.12.2013
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Żona Lotnika. Kobieta, która podbiła niebo to historia życia i małżeństwa, nadziei, pragnień i miłości, nieszczęść i złej sławy pierwszej licencjonowanej pilotki szybowców w USA - Anne Morrow, będącej żoną sławnego pułkownika i pilota Charlesa Lindbergha. Ich życie na zewnątrz było niczym bajka - spełnienie wszystkich marzeń. W środku było wieczną ... {} Recenzja książki Żona lotnika. Kobieta, która podbiła niebo.

Melanie Benjamin - "Żona lotnika. Kobieta, która podbiła niebo."

26.11.2013
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Bardzo rzadko sięgam po tego typu literaturę, ale są książki którym nie mogę się oprzeć i tak było z tą książką. Po raz pierwszy przeczytałam o niej u Karoliny na blogu zwiedzam wszechświat, stwierdziłam wtedy że to książka którą chcę przeczytać, która przyciągała mnie swoją okładką. Gdy przyszła propozycja przeczytania tej książki, ucieszyłam się ... {} Recenzja książki Żona lotnika. Kobieta, która podbiła niebo.

„Żona lotnika- kobieta, która podbiła niebo”

23.11.2013

Książka jest autorstwa Melanie Benjamin , opowiada historię tajemniczego małżeństwa Anne Morrow z Charlesem Lindberghiem- dwóch historycznych postaci XX wieku od tej strony, od której nikt ich nie znał. Autorka postanawia zrobić z Anne bohaterkę powieści, ponieważ zawsze była ona przedstawiana w cieniu Charlesa Lindberghta, mimo swojej ciekawej os... {} Recenzja książki Żona lotnika. Kobieta, która podbiła niebo.

O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl