Życie do góry nogami

Jill Smolinski
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów
Życie do góry nogami
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów

Opis

Kolejna książka autorki bestsellerowej powieści „Następna rzecz na liście” barwna i zabawna opowieść o kobiecie, którą prześladuje pech. Aby odmienić swój los, Kelly musi przezwyciężyć liczne przeszkody. Próby ratowania życia prywatnego i zawodowego to seria komicznych zdarzeń, które autorka osadziła w egzotycznej scenerii Hawajów.
Data wydania: 2010-07-15
ISBN: 978-83-7183-818-7, 9788371838187
Wydawnictwo: Videograf
Seria: Bestselery New York Timesa
Stron: 384

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Życie do góry nogami? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@Moncia_Poczytajka
2019-12-06
6 /10
Przeczytane ❤ 2013 ❤ Wyd. VIDEOGRAF: Bestselery New York Timesa Odwiedzamy USA

Do sięgnięcia po powieść Jill Smolinski „Życie do góry nogami” zachęciło mnie miejsce wydarzeń - egzotyczne Hawaje i Wielka Wyspa gdzie rozgrywa się akcja oraz główna bohaterka – pani wulkanolog, która bada Kohalę - wygasły wulkan liczący sobie już 60 tys. lat i jednocześnie zmaga się z problemami natury osobistej, w jakie obfituje jej życie.

Keeley Baker-Kekuhi jest atrakcyjną trzydziestokilkuletnią kobietą, która pracuje zawodowo poświęcając się pracom badawczym nad wulkanem Kohala, z którym (zaryzykuję stwierdzenie) jest związana w pewien emocjonalny sposób. Kohala od dawna nie wykazywał już aktywności, ale przeprowadzane badania potwierdzają jednak, że w jego wnętrzu zachodzą pewne procesy wskazujące na to, że stożek obudził się z uśpienia. Jest to prawdziwa rewelacja, w którą początkowo nikt nie chce wierzyć. Pozycja zawodowa Keeley zaczyna się chwiać i kobieta zaczyna balansować na granicy zwolnienia.

Czy Keeley uzyska szansę na przedstawienie wyników badań? Czy Kohala rzeczywiście zagraża mieszkańcom Wielkiej Wyspy?

W życiu uczuciowym bohaterki także nie dzieje się najlepiej. Keeley po pięciu latach małżeństwa wystąpiła o rozwód po tym jak odkryła zdradę męża. Rozwiązanie małżeństwa przeciąga się w czasie, gdyż mąż Kam postanawia walczyć o odebranie żonie ukochanego dziecka – pięcioletniego Dantego. Zdesperowana kobieta zwraca się po pomoc do adwokata – Morny Thompson, prawniczki, która działa w dość niekonwencjonalny sposób.

Czy roz...

| link |
@kasandra
2018-11-11
10 /10
Posiadam
@Figunia31
2018-11-11
8 /10

Cytaty z książki

O nie! Książka Życie do góry nogami. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl