Nadciąga Burza Robin Bridges

Okładka Nadciąga Burza
autor:
Robin Bridges
wydawnictwo:
Fabryka Słów
data wydania:
2012
ISBN:
9788375747126

Opis

Światło przyszło na świat, lecz ludzie bardziej umiłowali ciemność aniżeli światło: bo złe były ich uczynki.
Ew. św. Jana 3,19

Gałęzie i korzenie drzewa genealogicznego naszej rodziny splątane są z wieloma innymi drzewami królewskich rodów i, podobnie jak większość roślin w owym mrocznym lesie, skażone złem.

Petersburg. Rok 1888. Krwawi słudzy Ciemności dążą do obalenia cara. Z dnia na dzień mroczny sekret Kateriny Aleksandrownej, umiejętność ożywiania zmarłych, zaczyna.. ściągać uwagę tych, których zainteresowania powinna za wszelką cenę unikać.

Nadchodzi czas, w którym młodziutka Księżna Oldenburga musi opowiedzieć się po jednej ze stron konfliktu... To wybór umysłu, ale i serca. Ofiarowanemu albo chłodnemu carewiczowi Jurijowi, albo zabójczo przystojnemu księciu Danile, dziedzicowi tronu vladików z owianej przerażającymi opowieściami Czarnogóry.

Tego wieczoru śmierć zatańczy pośród nas.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

"Światło przyszło na świat, lecz ludzie bardziej umiłowali ciemność aniżeli światło: bo złe były ich uczynki." Ew. św. Jana 3,19 Robin Bridges jest pisarką fantasy, paranormal fiction oraz pielęgniarką oddziału pediatrii. Mieszka w Gulf Coast z mężem, synem i dwoma psami. Lubi grać w gry vide... więcej »
Powieść Robin Bridges otwiera przed nami świat, gdzie Jasny Dwór gromadzi się wokół carskiej rodziny, lecz i Ci należący do Mrocznego Dworu równie chętnie zaszczycą swą obecnością Zimowy Pałac podczas Czarnego Balu. Zmierzchnice, ożywieńce i vladiki, a to dopiero poczatek listy istot, które prze... więcej »
„Nadciąga burza” to pierwszy tom trylogii o Katerinie. Robin Bridges przenosi nas do Rosji z 1888r. a konkretnie do Petersburga. Młodziutka księżniczka Oldenburga uczęszcza do szkoły w Smolnym. Uczy się języka francuskiego, tańca no i oczywiście wszelkich zachowań jakie ją obowiązują. Jako mała d... więcej »
Robin Bridges jest autorką książek dla młodzieży, a jednocześnie pielęgniarką na oddziale dziecięcym. Pisarka lubi grać w gry komputerowe i oglądać filmy na podstawie powieści Jane Austen. Robin od najmłodszych lat słuchała opowieści o Rosji, zafascynowana autorka postanowiła stworzyć własną his... więcej »
Jedziesz powozem przez ośnieżone drogi. Starasz się zachować przytomność, jednak oczy same Ci się zamykają. Słyszysz uspokajający głos, lecz on zamiast pozbawić Cię niepokoju, jedynie go wzmaga. Wiesz, że jeżeli poddasz się wszechogarniającej ciemności, szybko znajdziesz się w sytuacji bez wyjści... więcej »
Naciąga Burza [GameExe.pl]
Recenzent: MrTrampek
Nie pierwszy raz wspomnę, że fascynuję się wschodnią kulturą, a literaturę rosyjską uznaję za jedną z najlepszych. Natomiast carska Rosja posiada w sobie pewną magię i przyciągającą tajemnicę, której nieco brakuje zachodniej Europie, nieco już wyeksploatowanej. Z tych powodów sięgnąłem po "Nadcią... więcej »
Chyba nigdy nie wyrosnę z romansów paranormalnych. Kiedy tylko zapoznałam się z opisem powieści "Nadciąga burza" od Fabryki Słów, wiedziałam, że muszę ją mieć. Uroku z pewnością dopełniła też bardzo ładna okładka, która mimo wszystko jednak wpędziła mnie w kompleksy. Ta dziewczyna jest piękna! ... więcej »
Dodali do kolekcji
laava
Paulaaaa
Evocatora
Ruczek
Elaine
MirandaKorner
kwiatsniegu
cassandra9891
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!