Gold recenzja

🧡 „GOLD” 🧡

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA —
AUTOR: Na­ta­lia Miel­cza­rek

WYDAWNICTWO: Novae Res

Czy odważysz się poznać świat, w którym seks nierozerwalnie łączy się z przemocą?

„Niby za­kła­da maskę, bo jest de­li­kat­ny w sto­sun­ku do mnie. Ale prze­cież ja też mam nie­ja­ko dwie twa­rze. Jak mo­głam do­pu­ścić do tego, że za­tra­ci­łam się na dobre w dwóch oso­bach, które nie są mną? Gdzie po­dzia­ła się Na­ta­lii? Czego ona tak na­praw­dę chce w życiu?”.

Czy żałujecie czegokolwiek w swoim życiu?

Jak myślicie wszystko, co nas spotyka, w życiu jest po coś i nic nigdy nie dzieją się bez przyczyny.

Zapraszam do poznania ciekawej historii Natalii, Margo, Pana Der i dziewczyn z klubu Gold.
„Gold” to niezwykle intrygująca pozycja, taki lekki powiew świeżości, co innego w świecie książkowym.
Książka, która posiada w sobie dwie twa­rze, mroczną odsłonę i składa się kilka wątków.
„Gold” ma nietuzinkową fabułę z dynamiczną akcją, gorącym romansem, wątkiem mafijnym i najważniejsze klub sadystek, gdzie kobiety rządzą mężczyznami, za pomocą bólu i innych wymyślnych pomysłów, sprawiając im przyjemność. Miłość, zdrada, kłamstwa, morderstwa i niespodziewane zwroty akcji.
Opowieść przepełniona emocjami, akcją, powrotami do przeszłości, tajemnicami, gorącymi scenami erotycznymi. Autorka w nietypowy sposób pokazuje poszukiwanie własnego ja.
Od pierwszej strony zostałam zwabiona niczym mucha w pajęczynę.
Zakończenie książki zaskakujące, normalnie wbiło mnie w fotel i nie spodziewałam się takiego obrotu spraw.
Historia, której dasz się pochłonąć.
Niesamowicie mnie wciągnęła, a przez książkę dosłownie się płynie.

Autorka ma lekki i przyjemny styl.

Z ciekawostek książka „Gold” to odrodzenie autorki, dzięki napisaniu niej powstała na nowo i dużo silniejsza.

Książka napisana jest z perspektywy głównych bohaterów Natalii, Margo, dzięki czemu możemy poznać ich bliżej, zobaczyć kim tak naprawdę są, poznać ich myśli, emocje. Oprócz tego dostaniemy rozdziały pisane z perspektywy Pana Der i Lily.

Bohaterowie ciekawie wykreowani, skrywają wiele tajemnic, są barwni, wyraziści, charakterni, intrygują. Każda postać miała coś w sobie coś takiego, że chciałam, dowiedzieć się co takiego skrywają i jak potoczą się ich historia.
Natalii to postać, którą bardzo polubiłam, za to, że była inna, tajemnicza i swoją słabość przerobiła w swoją siłę. Posiadała dwie twarze i głęboko skrywała swoje prawdziwe oblicze samotności. Stworzyła swoją bajkę i podążała własną ścieżką, wszystko robiła po swojemu i zawsze była krok przed wszystkimi.
Uwielbiała złoto. Zdecydowanie za dużo myślała o przeszłości, bojąc się swoich myśli i swojej wyobraźni. To, co ją spotkało, tylko mobilizowało ją.
Der to postać, która również jest niezwykle ciekawa.

Margo niestety z nim się nie polubiłam.

„– Ni­cze­go nie ża­łu­ję. Tylko głu­piec ża­łu­je tego, że coś go spo­ty­ka. Po pew­nym cza­sie zro­zu­mia­łam, co to życie. Nie mam prawa mieć mu za złe, co przy­no­si. Każdy z nas ma jedno życie i wy­łącz­nie od niego za­le­ży, jak nim po­kie­ru­je i co zrobi”

Autorka zabiera nas do klubu Gold, który jest mroczny jak dusza właścicielki.
Natalii, czyli Pani Gold założyła klub sadystek i stworzyła go z ludźmi, którzy cierpieli i byli w rozsypce. Właśnie tam mogły się wyżyć i rozerwać, co było rekompensatą za wszystkie ich cierpienia. Klub Gold stał się ich oazą, lękiem na smutek i samotność i drugim domem.
Każda z nich przeszła, sporo w życiu a ich dusze były mroczne a charaktery czarne bez emocji.
Kobiety, które tam pracują, mają główną zasadę i nie sypiają z klientami klubu, tylko sprawiają, im ból doprowadzając ich do ekstazy, czasami zdarzy się sytuacje, że sesja kończyła wręcz tragiczne dla klienta, ale to było wpisane w ryzyko każdej sesji.
Każda z nich poza klubem prowadzi swoje życie.
Klub owiany był, tajemnicą, nie łatwo można się tam dostać i nie każdy może być jego klientem.
W dodatku gdy nad klubem nadchodzą, ciemne chmury w tym samym Natalii czasie poznaje mężczyznę, który również nie jest z nią szczery i skrywa wiele tajemnic przed kobietą.
Nad klubem pojawiają się ciemne chmury, ktoś chce go przejąć.

-Jak potoczą się losy kobiet i co naszykuje im los.
-Czy Natalii uda się odciąć przeszłość?
-Czy Natalii pokaże prawdziwą twarz i czego tak naprawdę pragnie?
-Kto i dlaczego chce zdobyć klub Gold?
-Czy klub uzdrowi dziewczyny?
-Kim jest Margo i czy pojawił się w życiu Natalii przypadkiem, czy wręcz przeciwnie?
-Czy Margo dostrzeże coś nowego i czego do tej pory nie znał?
-Czy Pan X zdobędzie to czego chce?
-Jak rozwinie się relacja Natalii i Margo i czy mają szansę stworzyć normalny związek?
-Czy Pan Der pomści śmierci najbliższych?
-Czego dowie się Pan Der?
-Jak zakończą się losy klubu Gold?

Polecam 🧡🧡🧡.

Dziękuję autorce za możliwość objęcia patronatem tej intrygującej książki. ❤️❤️🔥🔥

Data przeczytania: 2023-03-26

Natalia Mielczarek
6.5/10

Natalii, jako Pani Gold prowadzi unikatowy klub sadystek. Kobiety, które tam pracują, nie sypiają z klientami, ale na różne sposoby sprawiają im ból, doprowadzając do ekstazy. Klienci są wybierani ba...

Natalia Mielczarek
6.5/10

Maiami jest powszechnie uznawane jako miasto imprez, seksu, zabaw i miłości. To, w tym mieście ogromną popularnością wśród mężczyzn cieszy się klub „Gold” i jego właścicielka Pani Gold. Kobieta ma na...

JO
@joannajoaska9513

⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️ Recenzja ⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️ Natalia Mielczarek " Gold " @natalka.mielczarek Wydawnictwo : Novae Res @wydawnictwo_novaeres ⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️ "Niby za­kła­da maskę, bo jest de­li­kat...

@magdalenagrzejszczyk @magdalenagrzejszczyk

Pozostałe recenzje @marcinekmirela

Tysiąc odcieni bieli
Tysiąc odcieni bieli

RECENZJA „TYSIĄC ODCIENI BIELI” WSPÓŁPRACA REKLAMOWA — AUTOR: AGNIESZKA KOWALSKA-BOJAR WYDAWNICTWO: MOTYLEWNOSIE „... wciąż była piękna, miała eteryczną, a...

Recenzja książki Tysiąc odcieni bieli
Bądź moją gwiazdą
Bądź moją gwiazdą

RECENZJA „BĄDŹ MOJĄ GWIAZDĄ” Cykl: Besties forever (tom 1) AUTOR: ANNA SZAFRAŃSKA Współpraca Reklamowa — WYDAWNICTWO: PASCAL YAVI „Czułam, że moje pol...

Recenzja książki Bądź moją gwiazdą

Kuchnia książek
Kuchnia książek
@Anna30:

Trudno jest, tak naprawdę wyczuć ile osób potrzebuje na obecną chwilę natychmiastowych zmian, aby w końcu były szczęśli...

Recenzja książki Kuchnia książek
Życie za bestseller
Życie za bestseller
@aneta5janiec12:

Tym razem w moje ręce trafiła powieść Adama Kopackiego pt. „Życie za bestseller”. Do wybrania właśnie tej pozycji skłon...

Recenzja książki Życie za bestseller
Twist
RECENZJA
@anitka170:

MOŻLIWY SPOILER DLA OSÓB NIE ZNAJĄCYCH POPRZEDNICH CZĘŚCI. „Gimnastyka była moim życiem. Była wolnością. Bez niej by...

Recenzja książki Twist