Ktoś, kto mnie pokocha recenzja

KTOŚ, KTO MNIE POKOCHA

Autor: @marcinekmirela ·4 minuty
2022-08-17
🧡RECENZJA PREMIEROWA PATRONACKA 🧡

❤️🧡KTOŚ, KTO MNIE POKOCHA ❤️🧡

Cykl: Naznaczeni przez los tom #1

AUTOR : Monika Ziółkowska - strona autorska

Wydawnictwo : Wydawnictwo Plectrum

" Wiedziałam, że trudno mi będzie zacząć nowe życie, że przeszłość będzie dawała o sobie znać, ale w mojej duszy tlilo się światełko nadziei na normalne życie, bez strachu o kolejny dzień."

Ile człowiek musi przejść w życiu, aby zaświeciło dla niego słońce i mógł być w końcu szczęśliwy?

" Ktoś , kto mnie pokocha" to książka, która ujęła, poruszyła moje serce i wywołała lawinę emocji.
To książka, która pokazuje jak ciężko jest otworzyć nowy rozdział w życiu, gdy stary jest niedomknięty, a przeszłość powraca niczym bumerang.
Jestem zachwycona ta książką, to historia, która poruszy nie jednego, mnie nieraz złamała serce.
Opowieść, w której znajdziemy przeogromne emocje, ciężką i trudną przeszłość, z którą próbują uporać się bohaterzy. Walkę o lepsze jutro, ciężkie wybory i miłość o którą trzeba zawalczyć.
Zobaczycie rodzinne tajemnice, które bardzo dużo zmieniają po ich ujawnieniu.

Pokazuje jak wiele twarzy mają rodziny, że tajemnice, wybory które podjęli dla jednych wydawały się dobrym rozwiązaniem, a dla drugich okazały się fatalne w skutkach.

"KTOŚ, KTO MNIE POKOCHA " to historia o dwóch zranionych duszach, które próbują na nowo odnaleźć się i otworzyć nowy rozdział w swoim życiu, pragną normalnie żyć.
Utracili już tak dużo, czy los w końcu uśmiechnie się do nich?

Czytając tą opowieść, zastanawiałam się jak tak mogą postępować rodzice, którzy powinni być ostoją, bronić a przede wszystkim kochać swoje dzieci .

Bohaterowie świetnie wykreowani, wyraziści. To postacie, które bardzo polubiłam i z którymi się bardzo zżyłam.
Relacja pomiędzy Malwiną a Romkiem rozwijała się niepospiesznie.
Sceny erotyczne opisane smacznie i apetycznie, są tylko tylko dodatkiem do tej historii.

Opowiedziana jest z perspektywy Malwiny, Romka i Zosi. Możemy dzięki temu spojrzeć ich oczami na ich życie, ich postępowanie. Zobaczyć przez co przeszli, co przeżyli, jekie emocje w nich buzują.

Składa się z kilku wątków.

Styl autorki lekki i przyjemny w odbiorze.
Książka została przemyślana i dopracowana przez autorkę w każdym detalu.

Powoli, niepospiesznie dawkowała nam informacje, wabiąc i zaciekawiając.
A to co pokazuje i odkrywa, kartka po kartce, tylko zachęca, aby poznać tajemnice i przeszłość bohaterów.
Bardzo chciałam odkryć tajemnice Malwiny.
A to co dowiecie się z jej przeszłość, nie jednego poruszy, tak jak mnie.
To samo dotyczy Romana, tego co przeszedł, z czym się zmagał.

Książkę czyta się bardzo szybko, jak wpadniesz w świat Malwiny i Romka na pewno nie oderwiesz się.

" Zamknęłam oczy i pozwoliłam bólowi rozchodzić się po całym ciele, pragnęłam poczuć go w każdej cząstce swojej duszy. Kara za wszystkie moje winy w końcu mnie dopadła, karma złapała nóż i wbiła go w moje odsłonięte serce."

Malwina to silna kobieta, która radzi sobie jak może. Sama pokonuje przeszkody, które stają na jej drodze nie prosząc nikogo o pomoc. Sama, samotna, zrozpaczona i bardzo pogubiona. Została bardzo skrzywiona przez los i osoby bliskie.
Życie Malwiny nie było usłane różami. Gdy ojciec od nich odszedł, ich życie zmieniło się i wywróciło do góry nogami. Zamknęła się w sobie i nikogo nie dopuszczała do siebie. Została sama, samotna. Mocno przeżyła odejście ojca.
Buntowała się uciekała z domu, godzinami błąkając się po ulicach.
W swoim życiu podjęła kilka złych decyzji, które zawarzyło na jej przyszłości.
Podjęła decyzję i wyjechała do Stanów Zjednoczonych. Tam było jej bardzo ciężko. Ponownie wraca do Polski za namową ojca.
Zdawała sobie sprawę, że trudno będzie zacząć nowe życie, gdy przeszłość ciągle o sobie dawała znać, ale tlilo się w niej światełko nadziei na normalne życie bez strachu o kolejny dzień.
Jej życie tak się potoczyło, że nie nawiązała z nikim bliższych relacji.
Chciała w końcu poczuć, co to znaczy być spełnioną i szczęśliwą.
Po przyjeździe do Polski poznaje Romana mężczyznę z traumatyczną przeszłością, z którą stara się uporać.
Roman to żołnierz, który po jednej z misji w Iraku porzucił służbę wojskową, nie mogąc sobie poradzić z tym co tam przeszedł. Do tego dochodzą osobiste dramaty sprzed lat.

Czy dwoje zranionych i z trudną przeszłością osób będzie w stanie pomóc sobie nawzajem.

" Kiedy wydaje ci się, że życie w końcu nabiera barw, przeszłość spuszcza na nie kurtynę ciemności."

- Czy Malwina stawi czoła przeszłości.

- Czy zacznie od nowa tworzyć swoją przyszłość.

- Czy uda jej się zamknąć start rozdział życia.

- Co ją czeka i co dowie się o swojej rodzinie.

- Czy zac, nie żyć i korzystać z życia pełnymi garściami.

- Przez co przeszedł Roman i z czym się zmaga.

- Czy Roman i Malwina pomogą sobie na wzajem odegnać demony przeszłości.

- Czy Malwina będzie, tą przy której Roman odzyska spokój i dostanie szansę na wspólną przyszłość i szczęście.

- Co się stanie gdy tajemnice dziewczyny wyjdą na światło dzienne.

- Co wyniknie gdy tajemnice rodzin wyjdą na jaw.

Polecam tą pozycje.😍😍❤️
Dziękuję autorce i wydawnictwu za możliwość obiecia patronatem tej cudownej książki.

Data przeczytania: 2022-08-13

Monika Ziółkowska
Cykl: Naznaczeni przez los, tom 1

Jako nastolatka Malwina trafiła do poprawczaka. Po opuszczeniu ośrodka nie wróciła do toksycznego domu, tylko postawiła wszystko na jedną kartę i wyjechała do Stanów Zjednoczonych. W chwili, gdy wydaw...

Monika Ziółkowska
Cykl: Naznaczeni przez los, tom 1

RECENZJA PATRONACKA " Ktoś kto mnie pokocha " Czy nosząc bagaż trudnego dziecinstwa i błędów młodości można wyjść na prostą i wieść normalne życie? Czy rany na sercu i duszy są do wyleczenia ? Teg...

@aneta_skupien @aneta_skupien

Pozostałe recenzje @marcinekmirela

Desire
DESIRE

RECENZJA „DESIRE” SERIA: Love&Wine AUTOR: NANA BEKHER WYDAWNICTWO: LOVE BOOK PASCAL „Pożądanie wypełniano każdą komórkę jej ciała. Nawet gdyby chcia...

Recenzja książki Desire
Distraction
Distraction

RECENZJA „DISTRACTION” AUTOR: KINGA LITKOWIEC WSPÓŁPRACA REKLAMOWA — WYDAWNICTWO: EDITIO RED „Nie poznawałam samej siebie i chyba mi się to podobało. Zwykl...

Recenzja książki Distraction

Glass Hills
Recenzja
@paulinagras...:

💧Recenzja💔 Premiera: 10.04.2024 r. „Glass Hilss” - Anna Szczypczyńska Współpraca reklamowa z @wydawnictwoluna "Szcz...

Recenzja książki Glass Hills
Na uwięzi
Ofiara czy prześladowca???
@maciejek7:

"Na uwięzi" to czwarta część cyklu kryminalnego autorstwa Katarzyny Bondy o detektywie Jakubie Sobieskim. Lubię tego ni...

Recenzja książki Na uwięzi
Heterochromia serca
Recenzja
@paulinagras...:

♥️Recenzja♥️ Premiera: 08.03.2024 r. „Heterochromia serca” - Agata Czykierda-Grabowska Współpraca reklamowa z @wydaw...

Recenzja książki Heterochromia serca