Utracony raj recenzja

Autor: @anitka170 ·2 minuty
2022-08-16
Julia Salvatore przygotowywana była do przejęcia władzy w mafii po ojcu. Nie jest to życie
jakie by sobie wybrała, dlatego wykorzystuję okazję i w dniu, w którym jej matka zostaje
zamordowana ucieka. Przez wiele lat żyła na ulicy, gdy los postanowił się do niej uśmiechnąć i
postawić na drodze Taylora. Obecnie kobieta jest szczęśliwą żoną i matką córeczki Chloe. Nie wie
jednak, iż wszystko jest obłudą i kłamstwem. Pewnego dnia jej cudowne życie rozpada się na kawałki
za sprawą zniknięcia męża i córki. Po nieudanych próbach szukania dziecka przez policję Julia
postanawia działać na własną rękę. Niestety nie kończy się to najlepiej, gdyż wpada w łapy swojego
ojca. Bita, poniżana i gwałcona kobieta nie traci nadziei na ratunek i odzyskanie córeczki. W jej
umyśle zakwita również myśl o zemście na mężu. Niespodziewanie pomoc nadchodzi, lecz nie
spodziewa się, iż w postaci największego wroga jej rodziny. Co to dla niej oznacza? Więcej cierpienia?
Czy może wręcz przeciwnie?
Liam Harris jako jeden z bossów rządzących światem przestępczym ma wielu wrogów.
Największym z nich jest rodzina Salvatore. Nie podejrzewa, że podczas jednej z akcji uda mu się
dorwać głowę rodziny. Kierowanym nagłym impulsem ratuję kobietę uwiezioną w piwnicy.
Dowiaduje się od niej, iż jest córką Salvatore, lecz Julia nie mówi mu całej prawdy. Liam nie zostaje
dłużny i ukrywa fakt posiadania dziecka, na którym wszystkim zależy. Pojawienie się kobiety
spowoduje wiele zamieszania w życiu mężczyzny. Na dodatek musi się pozbyć byłej narzeczonej,
która nie daje mu spokoju. Jaką rolę odegrała Julia? I co się stanie, gdy cała prawda wyjdzie na jaw?
Cudowna historia, która wciąga od samego początku i nie daje chwili na oderwanie się od
akcji. Czytałam z zapartym tchem i przewracałam kolejne strony by jak najszybciej dowiedzieć się co
będzie dalej. Świat mafii od zawsze mnie fascynował i nigdy mi się nie znudzi czytanie o nim. A
autorka idealnie trafiła w mój gust. Bohaterowie są świetnie wykreowani i wcale nie miałam ochoty
się z nimi rozstawać. Julia pozytywnie mnie zaskoczyła, bo miałam ją za słabą a okazała się silną
kobietą o zadziornym charakterze. Niestety zakończenie złamało moje serce i nie wiem, jak
wytrzymam w tej niepewności. Mimo to polecam serdecznie. A co niech inni też czekają z
niecierpliwością nie tylko ja.

Anna Wójcik
8.7/10
Cykl: Demony (Anna Wójcik), tom 1

Z mafii nie da się uciec. Juliette naiwnie wierzyła, że będzie to możliwe. Juliette od dziecka rozumiała prawa rządzące jej światem. Wiedziała, kim jest jej ojciec i czym się zajmuje. A co gorsza, że...

Anna Wójcik
8.7/10
Cykl: Demony (Anna Wójcik), tom 1

" Utracony Raj" ~ A. Wójcik [...] 𝐖𝐬𝐳𝐲𝐬𝐭𝐤𝐨 𝐰𝐲𝐠𝐥𝐚𝐝𝐚 𝐢𝐝𝐞𝐚𝐥𝐧𝐢𝐞, 𝐠𝐝𝐲 𝐩𝐚𝐭𝐫𝐳𝐲𝐦𝐲 𝐧𝐚 𝐜𝐨𝐬 𝐳 𝐛𝐨𝐤𝐮 𝐢 𝐧𝐢𝐞 𝐰𝐢𝐝𝐳𝐢𝐦𝐲 𝐰𝐧𝐞𝐭𝐫𝐳𝐚. 𝐆𝐝𝐲 𝐩𝐫𝐳𝐲𝐣𝐫𝐳𝐲𝐦𝐲 𝐬𝐢𝐞 𝐛𝐥𝐢𝐳𝐞𝐣, 𝐦𝐨𝐳𝐞𝐦𝐲 𝐝𝐨𝐬𝐭𝐫𝐳𝐞𝐜 𝐜𝐨𝐬 𝐰𝐢𝐞𝐜𝐞𝐣 𝐧𝐢𝐳 𝐬𝐚𝐦𝐞 𝐳𝐚𝐥𝐞𝐭𝐲, 𝐚𝐥𝐞 𝐠𝐝𝐲 𝐣𝐞𝐬𝐭𝐞𝐬𝐦𝐲...

@Zaczytany.pingwinek @Zaczytany.pingwinek

Każdy z nas ma swoje demony, które spycha w najdalsze otchłanie swojej świadomości. Julia uciekła z koszmaru, jakim było jej życie. Dziesięć lat życia w strachu, starając się stworzyć namiastkę bezpi...

@lubie.to.czytam @lubie.to.czytam

Pozostałe recenzje @anitka170

Pięknym za nadobne
RECENZJA

„Tak naprawdę chciałam tylko uciec od tego mężczyzny, ponieważ wzbudza we mnie skrajne odczucia. Od nieopisanego poczucia zagrożenia po dziwny dreszczyk emocji. Czuję si...

Recenzja książki Pięknym za nadobne
Bliźniacze korony
RECENZJA

„Nie zaszła tak daleko, żeby spisek kogoś innego udaremnił jej plany. Nie zamierzała pozwolić, by cokolwiek — lub ktokolwiek — stanęło jej na drodze do koronacji”. Wr...

Recenzja książki Bliźniacze korony

O północy w Berlinie
Czas zapomnienia. O północy w Berlinie
@rudaczyta2022:

🔥🔥🔥RECENZJA 🔥🔥🔥 Witajcie Kochani 😊😉 Dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami recenzją na temat książki pt. ,, Czas zapo...

Recenzja książki O północy w Berlinie
Ukłon świata
Ukłon świata
@Olga_Majerska:

marzenia odwagą napędzane rozpostarły swoje ramiona pragnienia miłością dojrzewane ukazały świata imiona radości życia ...

Recenzja książki Ukłon świata
Juno
Zachwycające jezioro
@maciejek7:

"Brzeg Juno wciąż jeszcze był pusty, po nabrzeżnym piachu nie biegały dzieci, nie szczekały psy turystów, woda chlupota...

Recenzja książki Juno