Wszystko co mężczyźni wiedzą o kobietach Francis Alan

Okładka Wszystko co mężczyźni wiedzą o kobietach
autor:
Francis Alan
wydawnictwo:
IN ROCK
data wydania:
2011
ISBN:
9788392243304

Opis

Znany, amerykański psycholog Alan Lowell Francis opierając się na wieloletnich badaniach i sondażach przeprowadzonych wśród tysięcy mężczyzn stara się odpowiedzieć na pytanie, co wiedzą oni o: przyjaźni z kobietami, budowaniu intymnej więzi, zaspokajaniu seksualnych potrzeb partnerki, emocjonalnym zaangażowaniu, pielęgnowaniu uczuć.

W swojej pracy szczerze i wnikliwie przedstawia stan wiedzy mężczyzn o najbardziej skomplikowanej ze wszystkich istot - kobiecie.

Słowa kluczowe

Kategorie

  Wydawnictwa naukowe i popularno-naukowe » Wydawnictwa popularno-naukowe
  Tematyka » Psychologia
  Psychologia. Psychoterapia » Nauki społeczne, humanistyczne, ekonomiczne » Kobieta
  Na tą książkę natknąłem się zupełnie przypadkiem, ale od razu wiedziałem, że muszę ją mieć. Jest wyjąatkowa pod wieloma względami. A najważniejsze, że jest to pozycja dla każdego mężczyzny, bez względu na wiek i już zdobytą wiedzę o kobietach. Lektura obowiązkowa. Mężczyźni czasami twierdzą, ż... więcej »
  Ktoś, gdzieś kiedyś wspomniał o cudownym autorze, który wnikliwie badając osobowość kobiet napisał książkę w formie "poradnika", która szybko stałą się guru każdego mężczyzny. Autor dogłębnie badając umysł kobiety oraz to w jaki sposób ich reakcje są przedstawianie posuwa się do wielu wnioskó... więcej »
  Dodali do kolekcji
  Ania.Kitty
  aggi
  Lucjanna
  rosamund
  piwonia
  dark_happy_turtle
  Salama
  zDEPPtana
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!