Aksjomat

Aksjomat
Wydawnictwo Aksjomat specjalizuje się w pozycjach związanych z matematyką. Wieloletnie doświadczenie rynkowe pozwala nam idealnie trafić w potrzeby klienta. Istniejemy na rynku już przeszło 15 lat od 1994 roku. Nasza rzetelność i precyzja nie pozostawiła żadnych niedomówień, jeżeli chodzi o realizacje poszczególnych książek, jak i o obsługę bezpośrednią naszych klientów i kontrahentów.

Każda propozycja wydawnicza znajdująca się w naszej ofercie została dokładnie sprawdzona pod kątem błędów drukarskich i zgodności treści merytorycznych przez specjalistów w danej dziedzinie.

Współpracujemy z Komitetem Organizacyjnym konkursu "Kangur Matematyczny" przy Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Wydajemy serię książek, związanych bezpośrednio z tym konkursem oraz pomocnych w przygotowaniu się do tego konkursu. W ramach popularyzacji matematyki Wydawnictwo proponuje serię książeczek "Miniatury matematyczne".
Staramy się pomóc uczniom i nauczycielom w trudach przygotowań do egzaminów maturalnego i ósmoklasisty. Wspieramy rozwój ucznia poprzez publikację materiałów do kół przedmiotowych z matematyki. Z myślą o wszystkich zainteresowanych matematyką wydaliśmy również wiele pozycji rozwijających myślenie matematyczne, analizę matematyczną, rozwiązywanie szarad matematycznych, czy odniesienie matematyki do różnych dziedzin życia (na przykład do architektury).

Nowości

Popularne w ostatnim czasie

Najczęściej oceniane

Autorzy

O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl