Avatar @Wiejska_biblioteczka

Wiejska biblioteczka

@Wiejska_biblioteczka
28 obserwujących. 28 obserwowanych.
Kanapowicz od ponad 2 lat. Ostatnio tutaj około 2 godziny temu.
{} wiejskabiblioteczka
{} Napisz wiadomość
28 obserwujących.
28 obserwowanych.
Kanapowicz od ponad 2 lat. Ostatnio tutaj około 2 godziny temu.

Mała Tinka, która przy mocnej kawie pozwala sobie na chwile zapomnienia. Witam w mojej wiejskiej biblioteczce. Czytelniku, zostań tu na dłużej.

A tak serio- jestem matką trójki dzieci,, która każdą wolną, samotną chwilę (a jest ich już coraz mniej) spędza nad lekturą. Mam słabość do mrocznych i krwawych kryminałów, przebiegłych thrillerów. Zaś odskocznią od nich są komedie kryminalne oraz powieści typowo kobiece z domieszką namiętnej miłości. Coraz częściej zdarza mi się również sięgać po powieści New/ Young Adult. Natomiast ckliwe i słodkie romanse to nie moja bajka, podobnie jak książki w świątecznych klimatach.

Uwielbiam zapach świeżego druku, a pod palcami czuć fakturę papieru. Aczkolwiek w ostatnim czasie, przy malutkim dziecku, najpraktyczniejsze są dla mnie ebooki. Jednak tęsknię za tym urokliwym papierem.

Cieszę się, że jesteście tutaj ze mną. Życzę samych miłych i pozytywnych chwil w doborowym towarzystwie i to nie tylko książek.

Chcę przeczytać

74

Przeczytane

273

Moje Opinie

63
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
26.07.2021
Bardzo fajna książeczka. Kolorowe rysunki, krótkie i rzeczowe opisy, łatwe do zapamiętania. I na końcu ciekawa zagadka obrazkowa. Chętnie sięgniemy z synemnpo inne części tej serii.
Zobacz wszystkie opinie (63)

Wyzwanie - Czytanie!

W 2021 roku przeczytam 52 książki !
128%
{}× 2
Moje wyzwania:
  • 2021 rok (zrealizowane w 128%)
  • 2020 rok (zrealizowane w 92%)
  • 2019 rok (zrealizowane w 84%)
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe