Konkurs literacki "Fantastyczne opowiadanie"

Autor: Chassefierre ·1 minuta
2021-08-10 2 komentarze 11 Polubień
Konkurs literacki "Fantastyczne opowiadanie"

Lubicie wymyślać historie? Piszecie do szuflady? Marzy Wam się kariera literacka? Od czegoś trzeba zacząć, więc czemu nie miałby to być konkurs organizowany w ramach wydarzenia ,,Fantastyka2021''?


Jak możemy przeczytać na stronie organizatora:

,,Powiedzieć, że konkursy polegające na pisaniu opowiadań są popularne, to jak nic nie powiedzieć... Istnieje jednak powód, dla którego są tak popularnym elementem programów wszelkiego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Nie tylko rozwijają wyobraźnię i umiejętności pisarskie, co jest cenne samo w sobie, ale też pozwalają niemal każdemu na wypróbowanie własnych sił w twórczej pracy. Nie inaczej jest w przypadku konkursu Zagłębiowskiej Mediateki „Fantastyczne opowiadanie”. Żeby było ciekawiej organizator wprowadził niewielkie – dodatkowe wyzwanie: przesłana praca musi nawiązywać do minimum jednego z wymienionych tematów/motywów. Są nimi: Miasto Sosnowiec, kultura słowiańska, twórczość Stanisława Lema''.

Zasady konkursu

Żeby wziąć udział w konkursie należy napisać opowiadanie o objętości maksymalnie 4 strony A4, które musi zawierać jeden z następujących elementów/motywów:
  • miasto Sosnowiec
  • kulturę słowiańską,
  • twórczość Lema.

Następnie należy wysłać swoje opowiadanie na adres: [email protected], a w tytule maila wpisać"Fantastyka2021". W tej samej wiadomości trzeba załączyć kartę zgłoszeniową (dla osoby pełnoletniej lub niepełnoletniej).

Data rozpoczęcia konkursu: 4.08.2021.
Data zakończenia: 11.09.2021.

Nagrody za I, II i III miejsce to odpowiednio 200, 150 i 100 złotych.

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

Myślę, że wezmę udział. I Was też do tego zachęcam. ;)

Ela Birmańska
× 11 Polub, jeżeli artykuł Ci się spodobał!

Komentarze

@Vernau
@Vernau · ponad 2 lata temu
Ci co piszą i lubią fantastykę, niech się nawet nie zastanawiają, nie bać się !!! Siadać do komputera, napisać opowiadanie i wysłać na konkurs.
× 7
@maciejek7
@maciejek7 · ponad 2 lata temu
Gdyby takie konkursy odbywały się w czasach mojej młodości, to z pewnością wzięłabym udział, lecz teraz choroba nie pozwala mi na to. A szkoda. Piszcie póki możecie! Pozdrawiam.
× 6
© 2007 - 2024 nakanapie.pl