Noc Księgarń już w ten piątek!

Autor: dominika.nawidelcu ·1 minuta
2021-10-21 8 Polubień
Noc Księgarń już w ten piątek!

Czy może być coś lepszego od wieczoru z książką? Oczywiście! Wieczór w księgarni z całym mnóstwem książek! W ten piątek, czyli dokładnie 22 października, odbędzie się trzecia edycja Nocy Księgarń. Czego możemy spodziewać się w tym roku?


Warto w ten piątek wyjść na miasto
Wydarzenie rozpoczyna się o godzinie 18:00 i weźmie w nim udział ponad 100 kameralnych księgarni na terenie całego kraju. W programie zaplanowano spotkania autorskie, panele dyskusyjne, prelekcje i konkursy. Co więcej, podczas tej specjalnej nocy, w wielu miejscach przewidziano dodatkowe rabaty na zakupy! Dokładny program zależy od wybranej miejscowości, a sprawdzić go możecie tutaj.

...lub chociaż zajrzeć Facebooka
Jeśli jednak nie macie możliwości uczestniczyć w wydarzeniu stacjonarnie, to również online przewidziano kilka atrakcji. Część księgarni będzie udostępniać relację ze swoich wydarzeń za pośrednictwem Facebooka. Ich pełną listę znajdziecie pod tym linkiem. W ten oto sposób będziecie mogli odwiedzić księgarnie niezależnie od tego, gdzie są położone.

A co z zakupami? Również i te będzie można zrobić zdalnie. Tym razem za pośrednictwem Allegro, które przewidziało na tę okazję specjalne zachęty zarówno dla kupujących, jak i sprzedawców.

Z kolei dla miłośników słuchania o książkach zaplanowano sporo tematycznych podcastów, przygotowanych przez wydawców, autorów i blogerów. Tradycyjnie, nie zabraknie też konkursów z książkami do wygrania!

Zapowiada się naprawdę intensywna noc! Jak planujecie ją spędzić?

Dominika Róg-Górecka
× 8 Polub, jeżeli artykuł Ci się spodobał!

Komentarze

© 2007 - 2024 nakanapie.pl