Nowa książka Jodi Picoult ukaże się jeszcze w tym roku!

Autor: dominika.nawidelcu ·1 minuta
2021-05-08 6 komentarzy 6 Polubień
Nowa książka Jodi Picoult ukaże się jeszcze w tym roku!

Co robi autor podczas lockdowna? Pisze, pisze, pisze… i w końcu wydaje! Jodi Picoult poinformowała swoich fanów, że jej kolejna książka pojawi się jeszcze w tym roku! O czym będzie?


„Wish You Were Here” czyli po polsku „Chciałbym/łabym żebyś tu był” – tak brzmi tytuł podany przez autorkę. Nie znamy jeszcze wersji naszego rodzimego wydania, bo sprawa jest naprawdę świeża. Historia opowiada o Dianie O’Toole, kobiecie, która wszystko ma dokładnie zaplanowane. Wie, kiedy chłopak powinien się jej oświadczyć, ile poczeka na ślub, a nawet kiedy urodzi dzieci. Wszystko idzie jak z płatka, aż do momentu wyjazdu na wakacje w marcu 2020 roku. Miały być zaręczyny, tymczasem nie dość, że jej chłopak musiał zrezygnować z wyjazdu, to cała wyspa zostaje objęta kwarantanną. Na Wyspach Galapagos, gdzie powstała teoria doboru naturalnego Darwina, Diana będzie miała okazję, by zastanowić się nad swoim życie, a może nawet pomóc komuś innemu.

Książka ma pojawić się w Stanach Zjednoczonych 30 listopada, a w Wielkiej Brytanii 25. Niestety nie wiemy jeszcze nic o polskiej premierze.


Co sądzicie o „Wish You Were Here”? Czy opis Was zaintrygował? A może są wśród nas fani autorki? Będziecie wypatrywać informacji o polskim wydaniu?

Dominika Róg-Górecka
× 6 Polub, jeżeli artykuł Ci się spodobał!

Komentarze

@Fredkowski
@Fredkowski · ponad 2 lata temu
Mi fraza „Wish You Were Here” kojarzy się tylko z jedynym i tak już chyba pozostanie na wieki wieków :)
× 3
@bookovsky2020
@bookovsky2020 · ponad 2 lata temu
Podpisuję się pod tym :)
AB
@a.boniecka · ponad 2 lata temu
Świetnie! Lubię jej książki, a ten zarys fabuły zapowiada, że bohaterowie chyba nie wylądują w sądzie... Jak to zwykle bywało u Picoult, ;)
× 3
@Aleksandra_99
@Aleksandra_99 · ponad 2 lata temu
Nie czytałam jeszcze żadnej z jej książek, ale może zainteresuje się i zobaczę czy mi się spodoba 🤔
× 3
@jatymyoni
@jatymyoni · ponad 2 lata temu
Jodi Picoult nie jest autorką, którą czytuję, nie moja bajka. Jednak fani autorki na pewno ucieszą się z tej informacji.

× 1
@bookovsky2020
@bookovsky2020 · ponad 2 lata temu
Zainteresował mnie motyw wysp Galapagos :)
@recenzowelovee
@recenzowelovee · ponad 2 lata temu
Zaciekawiła mnie bardzo.
© 2007 - 2023 nakanapie.pl