Amelie Wen Zhao

Amelie Wen Zhao

Autorka 12 czytelników
Obserwuj
8 /10
12 ocen z 1 książki,
przez 12 kanapowiczów
Amélie Wen Zhao urodziła się w Paryżu, a dorastała w wielokulturowym Pekinie. W tym międzynarodowym dzieciństwie upatruje źródła swojej fascynacji sprawami globalnymi i międzykulturowymi. Ta pasja przekłada się na jej opowieści, w których nie brakuje postaci z najróżniejszych zakątków świata. Studiowała w Nowym Jorku i nadal tam mieszka. Jest autorką powieści Dziedzictwo krwi oraz Czerwona tygrysica.
Kategorie
Fantasy

Książki

Dziedzictwo krwi
Dziedzictwo krwi
Amelie Wen Zhao
{}8/10
Cykl: Dziedzictwo krwi / Blood Heir, tom 1
Seria: Fantasy [Rebis]
Nowy, fantastyczny świat, który was wciągnie i złamie wam serca. Kochacie Sarah J. Maas i jej Szklany tron? Wkrótce pokochacie Amélie Wen Zhao! Zabójcza księżniczka Oszust bez przeszłości i ...

Komentarze

Serie i Cykle

Cytaty Amelie Wen Zhao

(...) są dwa rodzaje żałoby. Żałoba może cię zniszczyć, zabić twoją duszę, strzaskać serce i zmienić się w pustą skorupę. Albo może cię wzmocnić. Możesz wznieść się z rozpaczy, możesz ją nosić niczym wewnętrzną zbroję. Może sprawić, że będziesz lepszym człowiekiem.
Ludzie boją się tego, co inne.
Obawiam się, że we własnych oczach zawsze wyglądamy na bohaterów, gdy tymczasem w oczach tych, którzy się od nas różnią, jesteśmy potworami.
(...) Chcę przez to powiedzieć, żebyś nie robił nic dla innych. To, co robisz, rób dla siebie. W szczególności nie rób niczego dla kogoś, kto ma cię gdzieś.
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe