Barbara M. Dura

Barbara M. Dura

Autorka
Obserwuj
10 /10
1 ocena z 1 książki,
przez 1 kanapowicza
"Barbara Mariola Dura (nazwisko jest pseudonimem literackim) pochodzi z Łodzi. Jest właścicielem firmy zajmującej się finansami od 1995 roku. Gdy na początku tego stulecia firma popadła w poważne kłopoty finansowe, autorka się nie poddała. Ponieważ już w latach dziewięćdziesiątych czynnie zajmowała się prawem przyciągania, teraz postanowiła wykorzystać je w swojej firmie. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki firma zaczęła rozkwitać, a obecnie ma już oddziały na terenie całego województwa łódzkiego. Co więcej, firma nie tylko wyszła z kryzysu, lecz także znacznie się powiększyła. Sukces zawodowy, prywatny i zdrowotny sprawił, że autorka chce przekazać swoją wiedzę innym osobom, które potrzebują wsparcia oraz pewności, że życie można zmienić siłą własnych myśli i postanowień."

Książki (2)

Sortowanie:
Zdrowe myśli, zdrowe życie
Zdrowe myśli, zdrowe życie
Barbara M. Dura
10/10
Autorka poradnika „Zdrowe myśli, zdrowe życie” z prawem przyciągania zetknęła się wiele lat temu. Od tamtej pory z powodzeniem stosuje je w swoim życiu, by zmieniać je na lepsze. Od małych, codziennyc...
Zmieniając myśli, zmieniasz życie
Zmieniając myśli, zmieniasz życie
Barbara M. Dura
Zdrowie wydaje się nam czymś oczywistym do czasu, kiedy na naszej drodze stanie choroba. Tak jak zdrowie jest czymś naturalnym, tak choroba jest stanem nabytym, dlatego też nie ma powodów do obaw. ...

Obserwujący (1)

@agnieszka3211

Komentarze

Cytaty Barbara M. Dura

Skoro złe nawyki są wrodzone, to znaczy, że możemy je po prostu wyeliminować ze swojego życia. Cechy nabyte można zawsze wyrzucić z naszego życia, aby zostały tylko pozytywne cechy wrodzone.
Prawda to jest coś, co nam nie szkodzi, ani nas nie ogranicza. Jeśli chcesz, aby w Twoim życiu nastąpiła poprawa we wszystkich jego obszarach, powinieneś przyjrzeć się ograniczającym Cię przekonaniom.
Ważne jest, abyś to Ty się czuł dobrze, więc nie warto nikogo przekonywać, że coś jest dobre, skoro osoba ta po prostu tego nie widzi lub jej prawda jest inna niż Twoja. Jeśli powiesz to, co myślisz, a maruda nie podejmie rozmowy i nadal będzie biadolić, bierz nogi za pas i zmykaj.
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl