Marek Lipski

Autor 4 czytelników
5.9 8 ocen z 1 książki, przez 8 kanapowiczów
Marek Lipski to tylko pseudonim. Biolog z wykształcenia. Z zawodu szkoleniowiec specjalizujący się w tematyce sprzedaży, skutecznego wywierania wpływu na innych. Autor licznych publikacji, w tym 3 książek o charakterze poradników, z których dwie okazały się bestsellerami. Mąż, ojciec trójki dzieci. Miłośnik amerykańskich sekwoi, afrykańskich baobabów i naszych polskich lip.
Obserwuj Popraw tę stronę

Książki

Książka Dlaczego nie jestem ateistą

Dlaczego nie jestem ateistą

Marek Lipski
5.9/10
Czytelnik będzie zaskoczony podejściem autora do najważniejszego wyboru w naszym życiu – wyboru światopoglądu. Czy jednoznacznie krytykuje ateizm i broni ludzi wierzących? Nic z tych rzeczy. W pewnym ...

Cytaty

„ „Duzi” chłopcy często – choć nie zawsze – tym różnią się od małych chłopców, że podczas zabawy miewają wyrzuty sumienia. Ja miałem. Widzę siebie martwego i cierpię nie dlatego, że wszystko tak nagle się skończyło i już mnie nie ma. Cierpię, bo widzę, że byłoby tysiąc razy lepiej – dla mnie i dla wszystkich – gdybym nigdy się nie narodził. Dobro jest takie niepraktyczne. A ja byłem niepraktyczny. Czasami jest wręcz wstydliwe, jak nagość. Większość ludzi wstydzi się bycia dobrymi. Dlaczego nie zostałem ateistą? Jak mogłeś/mogłaś przeczytać, z wielu powodów. Który był najważniejszy? – zwykła miłość do wyjątkowej kobiety. Wszystko inne było wtórne. ”
z książki Dlaczego nie jestem ateistą
„ Powyższy cytat to tak naprawdę 4 cytaty z różnych rozdziałów książki. Trochę źle się zapisało. ”
z książki Dlaczego nie jestem ateistą

Komentarze

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się