Cytaty Mariusz Sander

{} Dodaj cytat
Większość ludzi ponosi porażkę nie dlatego, że mierzyli zbyt wysoko i im się nie udało, ale dlatego, że mierzyli zbyt nisko i to im się akurat udało.
Nie oszczędzaj tego, co pozostaje po twoich wydatkach, ale wydawaj to, co zostaje po odliczeniu wszystkich oszczędności.
Człowiek nigdy nie osiągnie wielkości, postępując według reguł szkolnych.
Bogactwo bierze się z pracy i oszczędności – nie z kredytu.
Bogactwa mądremu służą, nad głupim panują.
Bądź gotów ponieść krótkotrwałe poświęcenia, aby osiągnąć sukces w dłuższej perspektywie.
Zdobyte przez Ciebie wykształcenie lub jego brak nie ma zatem nic wspólnego z odniesieniem finansowego sukcesu. więcej
W swojej książce poruszam temat, który w dzisiejszych czasach elektryzuje niemal wszystkich. Chciałbym podzielić się z Tobą praktycznymi wskazówkami dotyczącymi sfery finansów. Piszę tę książkę w oparciu o własne, ponad 20-letnie doświadczenie w biznesie, a także niezliczone obserwacje, sytuacje i rozmowy z zamożnymi ludźmi. Opisuję tutaj sposoby myślenia, reagowania i działania ludzi bogatych i biednych. Sposoby te różnią się od siebie diametralnie, a co za tym idzie, efekty również. Chcę pokazać Ci drogę i uniwersalne zasady, które pomogą Ci stać się bogatszym niż jesteś aktualnie, czytając tą lekturę. Zasady, którymi kierują się bogaci są proste i opanowanie ich nie powinno stanowić większego wyzwania.
Rola pieniędzy w życiu jest ogromna. To, jak będzie wyglądało nasze życie, zależy od wielu czynników, wliczając w to również zarabianie pieniędzy. Jest to sfera, która jeśli zostanie dobrze ułożona, wyda błogi owoc w przyszłości lub – w przeciwnym razie – stanie się polem zmagań i trudów.
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl