Każdy może zarobić milion

Mariusz Sander
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Każdy może zarobić milion
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Jak zadbać o własne finanse? Czy każdy może stać się bogaczem? Czy potrzeba do tego specjalnych predyspozycji? A może zarządzania finansami można się nauczyć? „Każdy może zarobić milion” to poradnik, z którego dowiesz się, jak rozpoznać drogę do finansowej niezależności. Jak operować gotówką, by ją pomnażać. Kiedy warto inwestować, jak uczyć się na błędach i jak wyciągać wnioski z nieudanych inwestycji. Choć edukacja finansowa – według autora – powinna rozpoczynać się już na poziomie nauki szkolnej – zawsze jest dobry moment na to, by coś zmienić w swoim życiu. Zwłaszcza jeśli to zmiana ku niezależności i wolności finansowej – tak bardzo upragnionej przez każdego z nas. Z poradnika dowiesz się o błędnej edukacji – zarówno tej szkolnej jak i domowej; sprawdzisz, czy ulegasz stereotypowemu myśleniu, a twoja mentalność bardziej przypomina bidaka niż bogacza. Sukces w finansach nie zależy wyłącznie od szczęścia. To ciężka praca, ale również odpowiednie nastawienie i predyspozycje psychiczne, bowiem „bieda i bogactwo są stanem umysłu”.
Data wydania: 2016-02-02
ISBN: 978-83-7900-489-8, 9788379004898
Wydawnictwo: Psychoskok
Stron: 98

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Chcesz byc bogaty - to jest książka dla ciebie

11.02.2016

Poradnik „Każdy może zarobić milion” to pierwszy krok ku wolności finansowej. Dowiesz się z niego, jak zmienić swój sposób myślenia „biedaka” na „bogacza”, dlaczego tak ważna jest edukacja finansowa już od najmłodszych lat, a dlaczego nadal nie ma jej w szkole. Książka „Każdy może zarobić milion” podpowie ci, jakich typów ludzi unikać i dlaczego w... Recenzja książki Każdy może zarobić milion

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@agnieszka3211
2016-02-11
10 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

Rola pieniędzy w życiu jest ogromna. To, jak będzie wyglądało nasze życie, zależy od wielu czynników, wliczając w to również zarabianie pieniędzy. Jest to sfera, która jeśli zostanie dobrze ułożona, wyda błogi owoc w przyszłości lub – w przeciwnym razie – stanie się polem zmagań i trudów.
W swojej książce poruszam temat, który w dzisiejszych czasach elektryzuje niemal wszystkich. Chciałbym podzielić się z Tobą praktycznymi wskazówkami dotyczącymi sfery finansów. Piszę tę książkę w oparciu o własne, ponad 20-letnie doświadczenie w biznesie, a także niezliczone obserwacje, sytuacje i rozmowy z zamożnymi ludźmi. Opisuję tutaj sposoby myślenia, reagowania i działania ludzi bogatych i biednych. Sposoby te różnią się od siebie diametralnie, a co za tym idzie, efekty również. Chcę pokazać Ci drogę i uniwersalne zasady, które pomogą Ci stać się bogatszym niż jesteś aktualnie, czytając tą lekturę. Zasady, którymi kierują się bogaci są proste i opanowanie ich nie powinno stanowić większego wyzwania.
Zdobyte przez Ciebie wykształcenie lub jego brak nie ma zatem nic wspólnego z odniesieniem finansowego sukcesu. więcej
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl