Rebecca Fleet

Rebecca Fleet

Autorka 13 czytelników
6.2 18 ocen z 1 książki, przez 18 kanapowiczów
Mieszka i pracuje w Londynie. Zamiana, jej powieściowy debiut, ukazał się w piętnastu krajach i cieszył statusem bestsellera.
Obserwuj Popraw tę stronę

Książki

Książka Zamiana

Zamiana

Rebecca Fleet
6.2/10
Uważaj, kogo wpuszczasz do domu... To miał być dla nich wyjątkowy tydzień: z dala od codziennej rutyny, dziecka i zmartwień. Nowy początek dla pogrążonego w kryzysie związku. Caroline i Francis zamie...

Cytaty

„ Moje łzy, oskarżenia i błagania, które gówno dają, bo próba dyskusji z uzależnieniem przypomina próbę zawrócenia rzeki dłonią. ”
z książki Zamiana
„ Pielęgnować tego, co się ma, a przy tym chcieć potrzeć zapałką o draskę, zrobić krok w tył i patrzeć, jak wszystko płonie i eksploduje... ”
z książki Zamiana
„ Przechowywać wspomnień, a jednocześnie liczyć na to, że pewnego dnia obudzisz się z wymazaną pamięcią... ”
z książki Zamiana
„ Nie można się czegoś kurczowo trzymać i to zniszczyć. ”
z książki Zamiana
„ Nie da się zachować ciastka i go zjeść. ”
z książki Zamiana
„ Nie da się mieć ciastka i zjeść ciastko. Co za dziwne wyrażenie. Bez sensu. Należałoby powiedzieć „zachować”, a nie „mieć”. Nie da się zachować ciastka i go zjeść. Nie można się czegoś kurczowo trzymać i to zniszczyć. Przechowywać wspomnień, a jednocześnie liczyć na to, że pewnego dnia obudzisz się z wymazaną pamięcią... Pielęgnować tego, co się ma, a przy tym chcieć potrzeć zapałką o draskę, zrobić krok w tył i patrzeć, jak wszystko płonie i eksploduje... Tak. To uczucie jest bliskie nie tylko Caroline. ”
z książki Zamiana

Komentarze

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się