Sara Barnard

Autorka
6 1 ocena z 1 książki, przez 1 kanapowicza
Obserwuj Popraw tę stronę

Książki

Książka Piękne złamane serca

Piękne złamane serca

Sara Barnard
6/10
Caddy i Rosie są nierozłączne. Bardzo się różnią, ale to tylko je do siebie zbliża. Gdy Caddy kończy szesnaście lat, zdaje sobie sprawę, że chciałaby być taka jak jej przyjaciółka – pewna siebie, prz...
Książka Uziemieni

Uziemieni

Sara Barnard
Przed windą w jednym z wieżowców czekają: kujon, oszust, dziecięcy celebryta, grzeczna dziewczynka, psychofanka i dupek. Sasha chce tylko dostarczyć paczkę pod wskazany adres. Hugo uważa, że jest na...

Cytaty

„ "...prośba o pomoc jest oznaką siły, a nie słabości." ”
z książki Piękne złamane serca
„ "Wiem, że gdzieś tam czekają na mnie dobrzy ludzie, którzy chcą i mogą być dobrzy dla MNIE. Po prostu muszę ich odnaleźć." ”
z książki Piękne złamane serca
„ "To bardzo dobra lekcja życia, kiedy można się czegoś nauczyć na cudzych błędach. Czasem zerwanie z kimś lub z czymś jest równie ważne jak bezwarunkowa wierność." ”
z książki Piękne złamane serca
„ "Kiedy twój przyjaciel wyciąga na wierzch wszystkie twoje kompleksy i ze zwykłym okrucieństwem rzuca ci je w twarz, czujesz się strasznie złamany." ”
z książki Piękne złamane serca
„ "Skrzywdzeni ludzie potrafią być bardzo destrukcyjni w stosunku do samych siebie i czasem pociągają za sobą bliskie im osoby, chociaż często nie zdają sobie z tego sprawy." ”
z książki Piękne złamane serca
„ "Pomaganie komuś, kto stracił kontrolę nad życiem, nie polega na przystawaniu na wszystko, tylko na mówieniu: NIE"  ”
z książki Piękne złamane serca

Komentarze

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się