Avatar @kazal_ka

@kazal_ka

Admin
63 obserwujących. 12 obserwowanych.
Kanapowicz od ponad 3 lat. Ostatnio tutaj 13 minut temu.
{} nakanapie.pl
{} Napisz wiadomość
63 obserwujących.
12 obserwowanych.
Kanapowicz od ponad 3 lat. Ostatnio tutaj 13 minut temu.
sobota, 17 listopada 2018

Hej, hej!

​Oto jest – nowa wersja serwisu nakanapie.pl. Trochę to trwało, wymagało dużo pracy, ale wreszcie możemy Wam ją pokazać. Jeszcze w powijakach, jeszcze bez wszystkich wspaniałych funkcjonalności, bez których już niedługo nie będziecie mogli się obejść, ale już ruszyła. W końcu „tysiącmilowa podróż zaczyna się od pierwszego kroku”, jak powiedział Konfucjusz. I to właśnie nasz pierwszy krok. Oddajemy w Wasze ręce wyremontowane wnętrze, wnętrze z duszą i dobrze znaną kanapą, które każdy z Was może zapełnić według własnego gustu. Funkcjonalności, z których już możecie korzystać, to:

  • KSIĄŻKI – podstawa naszej społeczności, więc nie mogło ich zabraknąć. Cały czas powiększamy bazę zarówno książek, jak i ocen, recenzji i opinii o nich. Korzystaj z tej wiedzy przy wyborze dla siebie kolejnej powieści do czytania, ale i dziel się swoją wiedzą na ich temat. Dodatkowo oprócz samych książek, oddajemy w Wasze ręce również wiele dodatkowych przydatnych obszarów, jak baza autorów, dzięki której możecie zobaczyć, której książki ukochanego autora jeszcze nie czytaliście czy miejsca, w których tę książkę możecie kupić stacjonarnie.

  • GRUPY DYSKUSYJNE – to miejsce, w którym możecie przy kawie lub herbacie poznać się nieco bliżej. Oddajemy w Wasze ręce kilka gotowych grup, do których możecie dołączyć, ale też macie możliwość stworzenia zupełnie nowej, swojej grupy na temat, który aktualnie najbardziej Was interesuje, niekoniecznie o książkach.

  • LISTY – to funkcjonalność, która powstała w odpowiedzi na potrzebę każdego książkoholika – katalogowanie. Nareszcie w jednym miejscu można mieć listy tematyczne, założone według własnych potrzeb. „Moja biblioteka”, „chcę dostać na urodziny”, „lista prezentów świątecznych”, „książki mojego dzieciństwa” – to zaledwie kilka propozycji. Listę ogranicza tylko Twoja wyobraźnia. Dodatkowo możesz się nią dzielić z innymi, nawet tymi, którzy nie mają konta w naszym serwisie. Koniec z nietrafionymi prezentami!

  • BLOGI – to zupełna nowość w naszym serwisie. Funkcjonalność stworzona dla osób, które zawsze chciały dzielić się ze światem swoimi przemyśleniami, niekoniecznie jedynie tymi książkowymi, ale nie chcą zakładać bloga. Od teraz z łatwością możesz stworzyć swojego mini-bloga u nas. Teraz jeszcze w prostej formie, ale już niebawem z możliwością pełnej personalizacji. Blogi w naszym serwisie to brak zmartwień o domenę, serwer i promocję. Wy skupiacie się na sobie, a my zajmujemy się całą resztą.

  • KLUB RECENZENTA – to miejsce dla każdego wielbiciela książek. Wy wybieracie sobie książkę do recenzji, a my ją Wam wysyłamy. Czy może być prościej? Sami przekonajcie się, jak wiele ciekawych książek Wam proponujemy i czytajcie, czytajcie, czytajcie, a na koniec podzielcie się z innymi swoimi wrażeniami na temat książki pisząc recenzję w naszym serwisie.


Ciekawe? No pewnie! A to dopiero początek! Już pracujemy nad kolejnymi nowościami i ulepszeniami. Co miesiąc będziemy poszerzać nasze możliwości. Korzystajcie, testujcie, bądźcie z nami i bawcie się dobrze! ​Wasz nakananapowy Leń
{}× 2
Komentarze
@Paulka
@Paulka · ponad 2 lata temu


{}× 3
@snaky_reads
@snaky_reads · ponad rok temu
Zmiana jak najbardziej na plus! Teraz strona wygląda o niebo lepiej :D. I te wszystkie udogodnienia. Genialnie wykonujecie swoją pracę!
{}× 2
@jagodabuch
@jagodabuch · 9 miesięcy temu
;) mam nadzieje, że do tego czasu już wszytko to co jest ogarnę hehhh. Bynajmniej idzie mi coraz lepiej :)
{}× 1

Archiwum

{}

2018

listopad

(1)
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe