100 pomysłów, jak pomóc uczniom z trudnościami

Isabelle Deman
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
100 pomysłów, jak pomóc uczniom z trudnościami
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Rozmaite trudności uczniów prowokują nauczycieli do refleksji, zaskakują, zbijają z tropu, a czasem wytrącają z równowagi. O jakich trudnościach mowa? Niektóre dzieci zmagają się ze specyficznym zaburzeniem językowym, inne – cierpią z powodu zaniedbań wychowawczych, dysleksji, dyspraksji lub zaburzeń, które uniemożliwiają im pełne zaangażowanie się w naukę. Jeszcze inne zaś potrzebują jedynie trochę więcej czasu i zachęt, by nabrać pewności siebie. Zdarza się, że ze względu na tak wiele różnorodnych sytuacji pedagodzy nie są pewni, jakie podejście powinni wybrać, by pomóc swoim wychowankom. Niniejszy poradnik stanowi wygodny zbiór prostych wskazówek, jak rozpoznać trudności uczniów, oraz praktycznych pomysłów, jak ułatwić proces nauczania. Książka, zawierająca wiele ćwiczeń gotowych do wykorzystania, przyda się zarówno nauczycielom, jak i rodzicom dzieci uczęszczających do szkoły podstawowej.

Data wydania: 2020-08-06
ISBN: 978-83-7744-204-3, 9788377442043
Wydawnictwo: Harmonia
Stron: 272
dodana przez: ReginaCatta

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

#179 "100 pomysłów, jak pomóc uczniom z trudnościami" Isabelle Deman

7.05.2021

"Pracując z dzieckiem z trudnościami, pomagajmy mu nabierać pewności siebie, stańmy się jego przewodnikami na drodze do sukcesu i pozwólmy mu pozbyć się łatki słabego ucznia." Rozmaite trudności uczniów prowokują nauczycieli do refleksji, zaskakują, zbijają z tropu, a czasem wytrącają z równowagi. O jakich trudnościach mowa? Zaburzenia jęz... Recenzja książki 100 pomysłów, jak pomóc uczniom z trudnościami

@Bookwizja@Bookwizja × 1

Moja opinia o książce

Opinie

@Bookwizja
2021-05-07
8 /10

Cytaty z książki

O nie! Książka 100 pomysłów, jak pomóc uczniom z trudnościami. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl